Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchareczka....

Jak pieczecie karkówkę?

Polecane posty

Gość Kuchareczka....

Kupiłam prawie 2 kg karkówki i marzy mi się taka pyszna pieczeń na Święta :-) Proszę o jakieś podpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
mieso po umyciu otaczam(wcieram) w przyprawach(przyprawa do mies,majeranek itp),robie nozem kilka otworow i wtykam ząbki czosnku.(dobrze jak mieso polezy w tych przyprawach prez noc) podsmażam z kazdej strony na rumiano na patelni.zdejmuje.na patelni smarze cebule w plastrach. nastepnie mieso klade na folie aluminiowa i okladam je usmazaona cebula.owijam szczelnie folia.wkladam do naczynia,dolewam szklanke wody i do piekarnika.piec godzine na kazdy kilogram miesa.plus 30 minut -tak profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka*
Skopiowałam sobie ten przepis na karkóweczkę vel kurczak. Będzie na święta. Campari34 dzięki za fajny pomysł! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchareczka....
Ja tez dziękuję za przepisy. Ale dla mnie 3 godziny pieczenia to chyba troszkę za długo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piekę dwie i pół godz tą karkówkę najlepsze w niej jest to że nic nie musisz przy niej robić nie musisz podlewać ani nic tylko musztardą ją smarujesz i przyprawami sypiesz a zapach podczas pieczenia jest nie ziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaptr1
kroje karkówke na platry.przyprawiam przyprawa do karkówki ,lub innymi ulubionymi przyprawami. wkladam warstwowo do brytfanki: platry karkowki duzo cebuli papryka czerwona pieczarki polewam keczupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy w prodziżu też
mozna ją tak upiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka*
No tak, głowę w chmurach to Alutka ma. :P Biedny ten Jędrula. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×