Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaaaa914444

Szukam kolezanki do pracy na pryw. mieszkaniu

Polecane posty

Gość sylwiaaaa914444

Witam. Poszukuję dziewczyn w wieku od 18 do 35 lat w celu współpracy na prywatnym mieszkanku. Z mojej strony oferuję - profesjonalną reklamę, - bardzo wysokie zarobki,(500-1000zł dziennie) - luźne dni i godziny pracy (Ty ustalasz w zależności od swoich możliwości), - miłą i nie stresującą atmosferę pracy, - bezpieczeństwo, -możliwość (oczywiście bezpłatnego) zakwaterowania..!(komfortowe mieszkanie w nowym bloku) Ty decydujesz co wykonujesz i za co pobierasz sobie dopłaty.. Jeśli stawka którą ja zaproponuję stwierdzisz,że będzie zbyt niska dla Ciebie, to możemy ją zmienić - jestem otwarta na nowe propozycje.. :) Nie zmuszam, ani nie szantażuję, jeśli miałabyś ochotę zrezygnować.. Twoja decyzja, to Twoje życie! Zachęcam do spróbowania współpracy ze Mną, sama ocenisz czy Ci się podoba czy nie... Chętnie pomogę na starcie, gdyż wiem że życie płata różne figle i nie jest łatwo. Jeśli nie miałaś styczności z taka pracą zapoznam Cię, tak abyś się nie zraziła i wiedziała co robić. Proponuję spotkania nie zobowiązujące, gdzie możemy swobodnie porozmawiać na temat współpracy. oferta zawsze aktualna kontakt e-mail- towdy205@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda laska
szukasz dziwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latkaaaaaaa
a jakie zadania konkretniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×