Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lunarka

Uratowany związek

Polecane posty

Gość Lunarka

Jestem z moim facetem już ponad dwa lata. Od paru miesięcy nasz związek zaczął się sypać. On jest skryty, nie potrafi rozmawiać o swoich uczuciowych problemach. Nie ma przyjaciół z którymi by się regularnie spotykał. Cały czas wolny chciał spędzać ze mną, ciągle dzwonił i wysyłał smsy.. a mnie to zaczęło strasznie męczyć. Bardzo źle się czułam, ponieważ z jednej strony wiedziałam że pasujemy do siebie bardzo dobrze a z drugiej on oplatał mnie jak bluszcz I z tej swojej miłości zaduszał. Miałam już myśli żeby to wszystko skończyć i źle się z tym czułam. I tu nastąpiło coś co mnie zaszokowało. Ten skryty, zamknięty w sobie facet obwieścił mi że ostatnie dwa tygodnie chodził do psychologa. Biedak zwierzał się chociaż było to dla niego mordęgą. Pani psycholog powiedziała mu wszystko to co ja myślałam i czułam. Pokazała mu jego błędy. Od naszej rozmowy znów się czuję dobrze, on się zmienił, pracuje nad sobą. Znów jestem szczęśliwa. Chciałam się z wami tym podzielić. Może ktoś kto ma podobny problem znajdzie tu rozwiązanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×