Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takkatamkobietka

mam cycki kurze i ryż

Polecane posty

Gość takkatamkobietka

jak w temacie - macie jakieś fajne pomysły na obiad z takim składem - najlepiej jeszcze w jakimś sosie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam taką paelle ,nawet fajna ,tyko piersi z kurczaka pokropiłam przed smażeniem sosem sojowym taka tańsza wersja paelli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest zadna
wersja paelli, no co ty :D zupelnie inny charakter smakowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest zadna
autorko, nie mozemy ci nic polecic, bo nie podalas jakie inne skladniki masz na skladzie, no nie? teoretycznie mozesz zrobic wszystko z miesa i ryzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdeciok
tak, moze jeszcze risotto albo pilaf ;) golabki to tez taka ala paella, bo maja ryz i mieso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhnjfytjudte
boze jak ja nie lubie piersi z kurczaka smazonych samych co innnego bitka w opanierce mniam ale tak sama piers to takie to suche fuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdeciok
suche to bedzie jak przesuszysz, bo nie umiesz smazyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak nie chce mi sie babrac
z kotletami a chce cos na szybko to przyprawiam piersi z kurczaka różnymi przyprawami, podsmażam na oleju z dwóch stron, dodaje cebule pokrojona w kostke i rowniez podsmazam. później olej wylewam i zalewam piersi woda zmieszana z koncentratem pomidorowym, dusze jakies 15 minut, doprawiam bazylia i czym tam jeszcze mam ochotę, zagęszczam sos mąką z wodą i na koniec dodaje troszke smietany do zup 18% (słodkiej bo koncentrat jest kwasny) ale doslownie tylko troche zabielić. Podawać z ryżem. Danie jest pyszne, łatwe i bardzo szybkie do zrobienia. Wolę zrobić to niż babrać się z kotletami bo dłużej czasu mi to zajmuje i w kuchni wiekszy balagan :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkatamkobietka
dzięki za pomysły - zrobiłam coś takiego jak poleciła mi "ja jak nie chce mi sie babrac" tylko nie dodałam mąki i dodałam mrożone warzywa - wyszło całkiem dobre jedzonko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdeciok
fajny pomysl i dobrze ze nie dodalas maki, nie ma sensu, po prostu nie robnic za zadkiego sosu, nie dawac za duzo wody :) no i nie wylewac tego oleju ze smazenia - przeciez w nim jest caly smak z miesa i cebuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsgfasdgfdsg
ja tez nie lubie samych piersi smazonych nie maja smaku i sa suche wole cos tlusciejszego no chyba ze kotlet to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdeciok
piersi nie maja smaku i sa suche jak nie potrafisz przyprawic i stosownie usmazyc :D pora sie nauczyc, a nie rzucac jakies nierzeczowe uogolnienia ;) a kotlet panierowany z kurzej piersi? o nie! co za nuda, taka sama jak schaboszczaki albo ryby panierowane, prawie taki sam syfik smakowy jak kfc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię sobie czasem zjeść pierś z kurczaka ,faszerowaną masłem czosnkowym .Nacinam kieszeń w piersi ,ładuję masło z czosnkiem ,ziołami prowansalskimi ,troszkę pieprzu i dwa ziarna soli morskiej i zawijam w folię aluminiową .15 minut w piekarniku i super mięcho gotowe :) mięsko jest wilgotne ,smaczne a najlepszy to jest płyn ,który powstanie w pakunku :) Bzdecik ,czy aby Mikołaj o tobie w tym roku zapomniał ?Taki rozgoryczony coś jesteś i uszczypliwy :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdecik
dbam tylko o podstawy logiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdecik
dobre te twoje pakieciki, ryjek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn. bzdeciOk
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak nie chce mi sie babrac
ja wylewam olej spod smażenia jak za dużo naleje i wylewam nadmiar żeby za tłuste nie było, troszkę zostawiam. Zagęszczam mąką bo lubię bardzo gęste sosy :) Owszem, można równiez dodać warzywa lub zamiast koncentratu pomidorki z puszki lub świeże :) Cieszę się, że pomysł się spodobał :) Często robię też piersi w sosie śmietanowo ziołowym, tak samo tylko zagęszczam dużą ilością śmietany, troche mąki i dużo różnych ziół (jakie tylko mam pod ręką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdeciok
co to w ogole jest ??? :D jesli chodzi o gestosc sosu, to zeby nie dodawac maki odparowuje nadmiar cieczy, czy tez smietany, i samo z siebie robi sie geste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg przeczytałam tytuł i...wyobraźnia ruszyła z kopyta :D za dużo kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×