Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i tak bylo fajnie

umowilem sie na trojkacik.........

Polecane posty

bccooo ciężko będzie bo meksykanina też nie widziałam, ale mam nadzieję że się ujawni kiedyś przede mną :D a ty mój drogi rusu, żonkę masz od pokazywania miejsc intymnych, co innego zdjęcie w piżamie, co innego zdjęcie ginekologiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko. męska świnia? to może powinnyśmy się ciebie wystrzegać ostry? ;) zawrócisz tu kobietom w głowie, porzucisz i co? uschną z tęsknoty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi nie chodziło o pokazanie więcej ciała tylko o więcej zdjęć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie odmeldowuje z kafe ide sobie zadki po oglądać Meksykanin mało faktów Verita odetchnęłam myslałm ze widziałas Meksykanina RUs 🖐️ ide sobie ...:) bądźcie czujni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja znalazłabym faceta który by mnie chciał to bym go kochała, uwielbiała, zostałabym wierną wyznawczynią jego męskości aż zabawy oralne nosem by mu wychodziły ;) to wtedy pozwoliłabym na jednorazowy skok w bok i od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ciekawa. normalna. wyobraźmy sobie taką sytuację, mój mąż spotyka w pracy kobietę, do której czuje silny pociąg seksualny. nie może spać,jeść, kochać się ze mną, skupić na dziecku ani na pracy. ani on nie jest szczęśliwy, ani ja ani mały więc co stanie się takiego jak pójdzie i zaliczy dla swojego i naszego zdrowia psychicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście pod warunkiem, że nie zamieni się to w regularny romans. ale skok w bok dla zdrowotności raz na jakiś czas popieram. i nie dlatego że sama mam pewnie chętkę na taki skok tylko dlatego, że natura ludzka jest zaprojektowana w ten sposób aby rozsyłać po świecie swoje geny dla ich podtrzymania. tak już jest i niema co z tym walczyć prawda? to tak samo jakbym się wściekała na wodę za to że jest mokra. natury się nie oszuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zostałabym wierną wyznawczynią jego męskości aż zabawy oralne nosem by mu wychodziły " Jak ja bym miał taką kobietę to nosił bym ją na rękach i dostała by wszystko co by sobie zażyczyła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita Myślisz dokładnie tak samo jak ja. Cuda jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zboczenie to chyba tylko nekrofilia. Reszta jest jak najbardziej ludzka. Nie znaczy to że wszystko mnie rajcuje, ale nie krytykuję odmienności. Wręcz popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cuda, tylko pomimo mojej zewnętrznej powłoki jestem w środku mężczyzną :D mało tego czasami mówię- poszedłem, zobaczyłem itd naprawdę i nie śmiej się bo to raczej tragiczne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak wyzwanie ;] Ja też mam w domu wyzwanie. Zmagam się z nią już 9 lat i nadal jest tajemnicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A noooo, czasem aż za bardzo. Ale spoko. Sam tak wybrałem. Świadomie. Nie lubię nudy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×