Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skarbeczek0204

GORĄCZKA U DZIECKA!!!

Polecane posty

Gość skarbeczek0204

mam pod opieką 6-letniego siostrzeńsca i troche jest przeziębioy, czuje sie dobrze ale ma katar i kaszelek, mierzyłam mu temperature i wynosi ona 37,2 czy to jest juz powazne, kiedy podac w razie czego paracetamol w płynie dla dziecka? POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37,2 to znak, że organizm sam walczy z chorobą. Jak dojdzie do 38 wtedy dopiero podaj. Mierz temperaturę co jakieś pół godziny. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek0204
teraz sprawdzałam to ma 37,6 bede obserwowac cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Daj dzieciaczkowi na noc ręczniczek nawilżony zimną wodą na czoło. Najlepiej jakby teraz też już nie szalał tylko siedział w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek0204
wygoniłam go do łóżeczka, nie chce martwic rodziców, mam nadzieje ze bedzie dzielna i sie spisze, jak cos bede prosic o pomoc, dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

MultiTemp ma nazwę która do niego pasuje, zdecydowanie sprzęt multizadaniowy. Polecam rodzicom, a już najbardziej tym którzy odgrzewają mleko (u nas jest taka sytuacja). Na początku to sprawdzaliśmy czy mleko nie jest za gorące lejąc trochę na przedramię ale metoda choć ogólnie znana i sprawdzona to nie była tak precyzyjna jak termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska
Dnia 19.02.2019 o 15:42, Gość anna napisał:

MultiTemp ma nazwę która do niego pasuje, zdecydowanie sprzęt multizadaniowy. Polecam rodzicom, a już najbardziej tym którzy odgrzewają mleko (u nas jest taka sytuacja). Na początku to sprawdzaliśmy czy mleko nie jest za gorące lejąc trochę na przedramię ale metoda choć ogólnie znana i sprawdzona to nie była tak precyzyjna jak termometr.

Daje radę ten Multitemp jak najbardziej, udany zakup! Fajnie szybko i wygodnie mierzy gorączkę przy uchu, można sobie nim też sprwadzić ile stopni jest w mieszkaniu itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

Fajnie na pewno mieć bezdotykowy termometr Babytemp + kompres żelowy do robienia okładów albo chłodzących albo rozgrzewających. Można szybciej wrócić do zdrowia :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×