Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bagno

Jak zagadać do dziewczyny na sympatii?

Polecane posty

Chodzi o pierwszą wiadomość,czyli co jej napisać w pierwszej wiadomości.Dziewczyny,co byście chcieli usłyszeć w pierwszej wiadomości do was od chłopka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavio Briatore 34
ruchasz sie czy trzeba z tobą chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy z wami można normalnie pogadać?A zresztą,i tak nie nadaję się do związku,więc rzeczywiście,głupie pytanie z mojej strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shepherds
Musisz jej wysłac swoje zdjecie i musi sie jej spodobac, wtedy tekstem pierwszym możesz nawiązać do jakiegoś jej zjdecia + ogolnie napisac, ze ma fajne fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
w pierwszej wiadomosci trzeba sie troszke bardziej przestawic niz na profilu i zadac jakies pytanie odnosnie niej, np cos co zaciekawilo w profilu. to pytanie to po to aby pokazac zainteresowanie i aby o czyms zaczac pisac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
Bagno dlaczego uwazasz ze sie nie nadajesz do zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o gadkę,bo przez internet nawet umiem z dziewczyną gadać.Chodzi raczej o takie pierwsze zgadanie jej.No bo czy powiedzenie od razu że się mi podoba,nie było by z odebraniem tego jako propozycji seksualnej?Zauważyłem że kobiety cholernie lubią jak się im mówi że są ładne i że się mi podoba.Ale wiadomo że tak powiedziane od razu może być źle odebrane.A zresztą,wolę być sam,wtedy będę chyba najszczęśliwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
jesli mi by ktos napisal tylko cos odnosnie fotek to nie wiem czy by mi sie to bardzo podobalo bo uznalabym ze tylko na fotki spojrzal a nie przeczytal nic o mnie. kiedys mialam podane imie na profilu a jeden koles napisal do mnie i zapytal jak mam na imie;) oczywiscie wiadomo ze nie odpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
Bagno, oszukujesz sam siebie. gdybys wola byc sam i byłoby ci z tym dobrze to bys tu nic nie pisal i nie zalogowal sie na sympatii. kazdy chce czuc sie kochanym i chce kochac. sprobuj moze sie uda. mi sie chyba nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno jezeli dziewczyna jest ładna to ona DOSKONALE o tym wie, juz od 5 roku zycia, i nie musisz jej uswiadamiac w tym przedmiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnNoName-Nie nadaje się bo gdybym się nadawał to nie bał bym się kobiet,tym bardziej że jedną w życiu na 100% mogłem mieć i nawet chciałem spróbować jak to jest być w związku.Ale jakoś moja świadomość stwierdziła że to nie jest dobry pomysł i tylko życie mógł bym sobie zmarnować,więc zrezygnowałem.Ale znów mnie cholernie ciekawość zżera,jak to jest być z kobietą i kogoś kochać i być kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
wiesz co ciezko cos poradzic, po pierwsze nie boj sie kobiet. nie ma czego. tego jak postepowac z kobieta, co one lubia, jak je podrywac jest mnostwo w necie. ja wiem ze to sa troche glupie porady ale jednak cos w tym jest. musisz zdawac sobie sprawe czym rozni sie myslenie kobiety i mezczyzny. po drugie umawaiajac sie z kobieta nie mozesz sie zachowywac jakby to bylo najwazniejsze wydarzenie w twoim zyciu i ze to musi byc ta jedyna, trzeba byc wyluzowanym ale pewnym siebie. sprobuj poznawac kobiety, rozmawiac z nimi tak po kolezensku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnNoName-Tyko że ja cholernie źle się czuję w takiej sytuacji i staram się mówić jak najmniej,więc wychodzę zawsze na gbura.Zresztą sam w takiej sytuacji marzę żeby to wszystko się skończyło i znów byłbym szcześliwym,samotnym człowiekiem.Ale to co piszesz,świadczy tylko że człowiek nie może być sobą,tylko musi być aktorem i wciskać kity ile się da.Czyli potwierdza się to że cwaniacy mają największe szanse u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicieldoraczyciel
1.stosuj tak zwane OPEN LOOP zadajac pytania 2.nie znasz jej, wiec nie mozesz miec do niej zaufania OKAŻ JEJ to, to ona bedzie sie starac 3.zaintryguj ja, nie odpowiadaj wpros na pytania, nie pisz CV ani listu motywacyjnego, najlepiej zacznik tak: -czy jestes interesujaca kobieta? -no calkiem ladna, ale ciekawe jaka z charakteru? takie prowokacyjne musza byc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicieldoraczyciel
e tam, nie trzeba byc cwaniakiem cwaniakow to cwaniary i idiotki sobie biora ja jestem normalnym, usmiechnietym i pewnym siebie chlopakiem z ambicjami zyciowymi, lubie dziewczyny a dziewczyny lubia chlopakow, co lubia dziewczyny, wiec mnie tez lubia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
jakie kity? mowisz prawde o sobie, o swoim zyciu. chodzi tylko o to zeby nie moiwc od razu o wspolnej przyszlosci tylko o poznaniu sie. jesli jest tak jak piszesz, ze chcesz zeby to wszystko sie jak najszybciej skonczylo tzn ze zle sie czujesz w tej sytuacji. zastanow sie dlaczego tak jest. jesli jest cos co mozesz zmienic zeby sie dobrze czuc zrob to. i to co pisze uwodzicieldoraczyciel jest calkowita prawda:) na takie pytania sie duzo chetniej odpowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się po prostu na tym nie znam,więc logika mi podpowiada żebym dał temu spokój bo to tylko pogorszy sytuację.czasem lepiej pewnych rzeczy nie sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
a ile masz lat ? tak jak mowie poczytaj troche, mnostwo takich roznych rzeczy jest w necie, niektore sa smieszne i nie mozna brac doslownie ale tak jak pisalam wczesniej cos w tym jest. zacznij sie spotykac z kobietami i sie ucz, jak cos nie wyjdzie to trudno, nie ma sie czym przejmowac. nie warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanAlojzyKleks__
ja bylem kiedys takim totalnym gburem poszedlem na studia, gdzie są prawie same dziewczyny - germanistyka po 5 latach z tyloma kobietami jestem innym czlowiekiem :) niekoniecznie chodzi o to, zeby znalezc sobie dziewczyne, ale zeby sie nauczyc z nimi rozmawiac, jak mysla i co na nie dziala to tak jak z wszystkim, zeby nauczyc sie jezdzic samochodem, trzeba nim jezdzic, zeby nauczyc sie jezyka trzeba go uzywac i robic bledy, tak samo jest z kobietami ja balaem sie zagadac do jakiejkolwiek i robilem sie czerwony jak burak, a teraz sam pochodze do super lasek i to one sie wydaja zmieszane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 26 lat,a przejmować i tak się będę bo taką mam psychikę że się wszystkim przejmuje,a szczególnie jak coś mnie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - piszac do laski na symp. nic nie ryzykujesz, najgorsze to ze najwyzej ci nie odpisze, a czegos sie z czasem nauczysz, zreszta, i tak liczy sie wyglad, przynajmniej na symp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanAlojzyKleks__
no i mam takie koleżanki , że fiu fiu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca natury i nie tylko
zagadaj tak sie ma dziewoja moze ci strzelic z gumy od majtek w lechtaczke? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - sam se wmówiłes ze masz taki charakter, a ludzie to mendy którymi nie warto sie przejmować sraj na nich bo oni nie umra za ciebie, to twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
PanAlojzyKleks ma racje, o to mi chodzi wlasnie, zeby sie nauczyc tego kontaktu i myslenia kobiet. to jest wazne. a na sympatii fakt wyglad sie liczy ale jesli ktos fajnie pisze to mysle ze tez ma szanse. Bagno nie mozna sie wszystkim tak bardzo przejmowac trzeba miec dystans. jesli cos pojdzie nie tak to trudno, swiat sie od tego nie zawali. trzeba dac sobie prawo do bledu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - jak bedziesz nastepnym razem podcierał dupe to wyobraz sobie ze ten papier to twoja niesmiałosc i przejmowanie sie, wrzuc go do kibla i spusc wode :) taka psychoterapia, moze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
Mystery świetny pomysł :) czytalam gdzies ze w podobny sposob mozna pokonac chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×