Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bagno

Jak zagadać do dziewczyny na sympatii?

Polecane posty

Bagno - uswiadom sobie co taka dziewczyna moze ci zrobic, to ona jezeli juz moglaby byc zagrozona przeciez cie nie zgwałci ani nie pobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po za tym na sympatii jest cała masa facetów a dużo mniej kobiet,więc logiczne że wygląd się liczy.Tylko czemu tak jest,skoro w naszym kraju jest więcej kobiet ale mniej więcej jest po równo obojga płci.To czemu na symataiach itp zawsze jest dużo więcej facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
podobno z tym ze kobiet jest wiecej to troche sciema jest. kobiety zyja dluzej i chyba to zawyza ta statystke. ogolnie chyba rodzi sie wiecej chlopcow. jednak nie mam co do tego 100% pewnosci co do tego wiec zadnej z rak ani innych czesci ciala nie bede ryzykowac;) a na sympatii liczy sie wyglad albo dobre zdjecie;) profilem bez zdjecia malo zdzialasz, chociaz musze powiedziec, ze ja umowilam sie kiedys wlasnie z sympati z jednym chlopakiem, ktory nie mial zdjecia. przyslal mi je dopiero jak sie umowilismy na spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale czemu jedne dziewczyny,które sa stosunkowo ładne to mają mnóstwo odwiedzin a mimo to są zarejestrowane mnóstwo czasu?Czyli są to jakies wybredne czy jak?A po za tym to czemu dziewczyna szuka miłosci na necie?Pewnie w realu nie ma kłopotu z powodzeniem.A nie które to są nawet po kilka lat zajerestrowane i mają po po kilka tysięcy odwiedzin i pewnie mnóstwo wiadomości.Więc o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
ja wlasnie tego nie rozumiem, dlaczego niektorzy naprawde bardzo przystojni faceci, z opisu wynika ze naprawde sa ardzo interesujacy wciaz sa na takim portalu. byc moze to nie wszystko prawda co pisza o sobie, albo zle wybieraja kobiety... nie wiem dlaczego tak jest. dlaczego szukaja w necie. chyba takie czasy nastaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie tak to jest
bo po prostu fajni ludzi szukaja kogos fajnego i nteresujacego ,nie wezma pierwszego lepszego dlatego wciaz sa sami - najłatwiej isc na dyskoteke wziasc kogos za reka i po prostu miec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnNoName-Ci przystojni to po prostu szukają na takim portalu dziewczyn na jedną noc i tyle.Właśnie dlatego są tam ciągle zarejestrowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
ciezko uwierzyc ze wszyscy sa tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy nie,ale ci przystojni na sympatii to w 90% szukają tylko przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
to by bylo smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaproponujesz pójście na kawe to będziesz podobny do reszty ;P Mi się z takich śmiać zawsze chce - kawe mam w domu. Na początek wystarczy jak napiszesz "Hej ,jak się masz? ^_^" Tak w ogóle sympatia jest płatna dlatego mało tam kobiet.... Może lepiej interia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem wlasnie z ciekawości na interii i jednak na sympatii jest wiecej dziewczyn, przynajmniej w Warszawie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda dziewczyna na randakch
dostaje codziennie masę wiadomość. Czym ładniejsza ty m więcej. Myślisz, że się przebijesz? Wariat wypisujący bzdury na damskim forum o tym jak to fajnie, że hitlera gazował ludzi? super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
zaproponowanie pojscia na kawe nie jest wcale zle. to nic ze nie jest to nic nadzwyczajnego ale przeciez miejsce moze byc wyjatkowe. poza tym w kawiarni przeciez mozna bardzo fajna kawe wypic lub jakis nieznany smak herbaty, moze by milo i w takich warunkach spotkanie moze byc bardzo wyjatkowe i sympatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,no to może
powiedz co ona ma u siebie w opisie to pomozemy Ci cos wymyslec zebys zagadal 1 raz, a pozniej juz sam pociagniesz znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbiasz
I co, zagadałeś w końcu? Czy jednak stchórzyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszedłem do wniosku że związek dla mnie to zły pomysł.Po prostu wtedy miałem chwilę słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi jesteś i tyle
wiesz ile dziewczyn czeka na ruch faceta, bo same się boją równie głupie jak i Ty tym bardziej w internecie, kiedy jest się anonimowym nie zgodzi się? trudno przecież nie widujecie się codziennie w pracy na korytarzu, gdzie "musiałbyś" ze wstydem spuszczać głowię masz dwie opcje 1 zaprosić ją a)zgodzi się -> być może to będzie wielkie "coś", wielkie uczucie a być może tylko kolejne doświadczenie i fajna znajomość koleżeńska b) nie zgodzi się -> kolejne doświadczenie i fajna znajomość koleżeńska 2 schować głowię w piasek ze strachu i nigdzie nikogo nie zapraszać -> zostajesz sam, sam sobie odbierasz szansę na szczęście więc teoretycznie są 3 możliwe opcje rozwoju sytuacji- 1a, 1b i 2. Tak na prawdę (dla kogoś kto szuka miłości) zadowalająca jest tylko 1a i to tylko w wypadku jeśli skończy się happy endem. zakładając, że opcje 1a, 1b i 2 są równie prawdopodobne masz 33% szans, że będzie to opcja 1a. Zakładając że na 5 dziewczyn z którymi się spotkać niech 1 będzie taka że i Ty jej przypadniesz w pełni do gustu i ona Tobie (tzw. happy end) czyli 20% z tych 33, to zostaje Ci raptem ok 6% na szczęśćie! bardzo nie wiele więc dlaczego od razu zmniejszać swoje szanse nawet nie próbując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlonka
Odnosząc się do powyższych komentarzy, to nie zgodzę się, że na portalach randkowych są albo żałośni ludzie, którzy nie mogą nikogo znaleźć w realu, albo napaleńcy, którzy szukają przygody na jedną noc. Jasne, że na niektórych znaczna większość to osoby, które szukają seksu. Na sympatii chyba jednak nie jest tak bardzo dużo tego typu osób. Ale ja też korzystam z portalu, nie uważam się za brzydką ani niefajną, miałam już kilku facetów, ale zawsze coś nie wychodziło. Dlatego teraz szukam faceta na mydwoje, a to dlatego, że w życiu codziennym mam mało okazji do poznania kogoś nowego. Poza tym test psychologiczny, który tam się wypełnia, pomaga mi znaleźć faceta, do którego będę pasować. A nie kogoś przypadkowego, jak to bywa na dyskotece. Poza tym w internecie mam o wiele więcej możliwości znalezienia kogoś, ponieważ w jednym miejscu jest mnóstwo singli. Więc nie mogę do końca zgodzić się z Waszymi sugestiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×