Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cytrynkovaa

Sukienka z koronki - proszę o opinie.

Polecane posty

Gość Cytrynkovaa

Mam zamiar iść w niej na przyjęcie Sylwestrowe. Ponieważ jest skromna mam zamiar dodać wyrazistą bizuterię (duże kolczyki i bransoletkę) i jakieś fajne szpilki. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super jest
ale trzeba mieć do niej idealną figurę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm bomba
jak dla mnie bomba. kupiłam też z koronki, ale Twoja chyba lepsza bo bez rękawków i te marszczenia są super. chyba przepłaciłam za swoją. w sklepach ceny z kosmosu, a rzeczy beznadziejne. wcale nie ma wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śnieżnobiała Śnieżka
Całkiem niezła. Proponuję szaro-srebrne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem troszke staromodna (coś mi ta góra nie pasuje i faktura koronki...), ale jak to mała czarna - zawsze fajnie wygląda, tak więc przystrój sie w ładne dodatki i miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wnikam za mocno w to jaki styl reprezentuje ta sukienka, mogę jedynie powiedzieć to co widzę "swoim okiem" dla mnie ewidentnie coś tu nie gra. na miejscu autorki zaniepokoiłby mnie też nieco fakt że modelka na zdjęciu na nienaturalnie wyfotoszopowane ciało tak, żeby sukienka prezentowała sie lepiej, od razu włącza sie czerwona lampka czy coś nie tak jest z modelką czy z towarem ze trzeba troszke podrasowac by dobrze wyglądało. poza tym taka mini prezentowałaby sie znacznie lepiej gdyby była bliżej ciała w linii bioder, ale to tylko moje subiektywne zdanie :P gdybym miała kupić koronkową sukienkę (a rozglądam sie za taką od dawna), celowałabym raczej w coś takiego: http://moda.allegro.pl/asos-koronkowa-sexy-sukienka-m-l-i1365212078.html http://moda.allegro.pl/asos-sukienka-sylwester-rozm-m-38-koronka-na-juz-i1367899652.html http://moda.allegro.pl/lipsy-london-pixie-exclusive-collection-uk-10-juz-i1379860897.html niestety tej mojej wymarzonej, jedynej nie widziałam dotąd nigdzie poza moją wyobraźnią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koronka, mini to mi się podoba. uwielbiam takie rzeczy prosty fason ale dzięki temu że jest obcisłą i koronkowa jest bardzo seksowna. Jednak jest kilka rzeczy które mnei martwią 1. materiał polamid + elastan. sztuczne materiały muszą być najwyższej jakości inaczej człowiek poci się w tym jak świnia. nie wspominając o tym że się elektryzuje, jest nie przyjemne w dotyku brrr... aż mnie ciarki przeszyły. 2. jak szał ciałłł martwi mnie fotoszopka przed zakupem poprosiłabym o real foto bez poprawek ale ty już ją masz więc wiesz jak leży. 3. za 10zł drożej w opcji kup teraz na allegro widziałam pierwszą z asos. A ta w składzie ma nylon wiskozę i elastan co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynkovaa
szał ciałłłł mnie niestety nie stać na rzeczy z asos :) Poza tym długi rękaw w moim przypadku odpada. Najwyżej zastanowiłabym się nad tą pierwszą. Zgadzam się z tym, że ciężko znaleźć sukienkę z marzeń :) Gdybym umiała szyć, wykonałabym takową sama. Niemal w każdym ze sklepowych modeli znajduję coś, co mi nie do końca odpowiada. nibys - co do materiału to rzeczywiście, wolałabym wiskozę niż poliamid, jednak to sukienka którą założę góra dwa razy, więc nie musi być koniecznie jakaś super ekstra jakość. Na szczęście nie mam problemu z poceniem. Poza tym nie jest taka zła w dotyku. Całkiem mięciutka i przyjemna. I co najważniejsze - na mojej figurze leży bardzo ładnie. Dlatego jestem zadowolona z zakupu. Dziewczyny proszę o radę jakie dodatki byście proponowały, i jaką fryzurkę. Mam już wprawdzie pomysł, ale może ktoś wpadnie na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, rzeczy z asos są niestety dość drogie, nie można im jednak odmówić "tego czegoś". ja pokazując te kiecki nie sugerowałam się ceną, tylko chciałam pokazać różnicę między Twoją sukienką a czymś co jest bardziej w moim guście, patrzyłam na krój i wykonanie. w każdym razie jeśli Ty masz już swoją i jesteś zadowolona to najważniejsze :) nie wiem jak Ty, ja na wielkie wyjścia lubię klasyczne dodatki, raczej nie eksperymentuje, czyli klasycznie złoto lub srebro zamiast kolorowych korali, pasków i innych tego typu innowacji. Tym bardziej kiedy mowa o koronce, która sama w sobie jest bardzo elegancka wiec troche szkoda "przykrywac" jej niewątpliwy urok kolorowymi bibelotami. podoba mi sie Twój pomysł z kolczykami i bransoletką, wybrałabym coś migoczącego i eleganckiego - uwielbiam kamienie swarovskiego lub cyrkonie, może to mało oryginalne ale bez watpienia wygląda zawsze cudnie. jeśli chodzi o fryzurę, to nie wiem jakie masz włosy i w czym czujesz sie dobrze. sukienka ma mały dekolt i odsłania nogi wiec przyszło mi do głowy jakieś upięcie tak by zrównoważyć proporcje i wyeksponować szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynkovaa
szał ciałłłł - dzięki :) też cały czas chodzą mi po głowie błyszczące cyrkonie i kryształki Swarovskiego :) I zdecydowanie stawiam na srebro. Twoja rada utwierdziła mnie w tym, że chyba dobrze kombinuję. Na szyi nic nie będę wieszać, bo nie lubię, poza tym myślę że byłby to nadmiar. I chyba zdecyduję się na jakiś rodzaj upięcia włosów, choć część wolałabym wypuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie fryzury typu: gdzieś podpięte, podtapirowane, gdzieś podkręcone, gdzieś luźno wypuszczone wygladają zawsze najładniej :) lubię taki niby "nieład" na głowie w alternatywie do misternych drapowań, ślimaczków itp :) osobiście mam też sentyment do tego typu "luźnych" koków ale to wbrew pozorom raczej na codzien niz na wielkie wyjscia http://fryzury.twojaopinia.pl/files/2010/10/upiecia3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynkovaa -> jeśli leży dobrze i jesteś zadowolona to jest najważniejsze. Ja jestem przewrażliwiona na punkcie materiałów i większości nosze tylko naturalne. Co do dodatków to popieram propozycje szał ciałlł. Dokładnie to widziałabym z ta sukienką. I pomysł upięcia także mi się podoba. Ogólnie takie konserwatywny prosty seksapil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×