Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ani_25

czy to normalne, że nie lubię seksu?

Polecane posty

Gość ani_25

Czy to normalne, że niezbyt lubię seks, rzadko coś mnie podnieca i nie lubię dotyku? Nawet, gdy uda mi się podniecić, to nie lubię dotyku piersi - są nadwrażliwe na dotyk i sprawia mi to ból, nie znoszę, gdy ktoś we mnie wchodzi, a dotyk łechtaczki lubię tylko przez majtki. Dodam, że jestem zdolna do orgazmu, ale tylko łechtaczkowego - przez majtki, inaczej mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sama ze sobą dochodzisz? Może Twój facet nie ma wyczucia? Są też ludzie, którzy nie mają takiej potrzeby jak seks, zero popędu, istnieją nawet białe małżeństwa- czyli bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
Sama potrafię, ale tylko przez materiał, nigdy bezpośrednio. Nie chodzi nawet o wyczucie, bo po prostu żaden partner/partnerka nie potrafi mi sprawić przyjemności. Po prostu dotyk mnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
No właśnie. Jak znaleźć kogoś, kto nie będzie chciał seksu? Byłoby super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ciekawe, że przez materiał jednak sprawia Ci to przyjemność, może za słabo jesteś nawilżona tam? A jakikolwiek dotyk Cię denerwuje czy tylko w miejscach intymnych? Z pewnością ciężko jest znaleźć osobę, która nie potrzebuje seksu, ale nie jest to niemożliwe, może na początku spróbować na jakmś forum poświęconemu temu tematowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani ja
ani_25, mam podobnie (poza nadwrażliwością na dotyk). Mnie z kolei boli stosunek, nie mam z niego przyjemności, a w dodatku nie lubię całowania (i w ogóle mnie to nie podnieca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj do Gerdy
lepiej sprawdzic u seksuologa czy to nie sa jakies zaburzenia. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
Jakikolwiek dotyk. Tak naprawdę to nie odczuwam żadnych potrzeb seksualnych. Dotyk lubię, ale taki nieseksualny - jak masaż czy głaskanie czy przytulanie. Jakieś pieszczoty, macanie, całowanie, lizanie itp - strasznie mnie wkurza i ani trochę nie podnieca. Przy ogromnym staraniu potrafię się podniecić na chwilę, byle zrobić to szybko, bez zbędnego dotykania. Jeśli chodzi o nawilżenie, próbowałam lubrykantów - wtedy niby nie boli, ale i tak nie jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragmatyk
a lody lubisz robic ? czy zasada: "nic nie biore to nic nie daje" ? jak to drugie to marne szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
Ogólnie jeśli już, to robię minety, nie lody. Ale rzadko zdarza się partnerka, która chce takiego układu - że tylko ona, a ja niczego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jesteś aseksualna-nie potrzebujesz seksu, o ile nie jest to skutkiem przykrych doświadczeń bądź problemów psychicznych, to jest ok. Seks do życia nie jest potrzebny. Być może jeszcze coś się w Tobie obudzi jeśli znajdziesz odpowiednią osobę, lub szukaj kogoś jak Ty, a tacy są, znam nawet jednego :) I nie jest żadnym dziwakiem jak niektórym mogłoby się wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwczesny orgazm
pytanie do autorki czy ty przypadkiem nie wyrobilas sobie nawyku w dziecinstwie? moze masturbujesz sie od dawna przez material i jest to juz nawyk? tez jestem nadwrazliwa na dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqf
czyli jestes bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
@przedwczesny orgazm - być może, w dzieciństwie nie wiedziałam co robię i dotykałam się kołdrą kiedy się denerwowałam, bałam - to mnie rozluźniało. To coś zmienia w tej sytuacji? @Bumbumshoko - homo, o ile homo może być aseksualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że homo może nie mieć popędu seksualnego. Przedwczesny wystrysk ma rację, i jej/jego teza o nawyku się potwierdza poprostu jesteś przyzwyczajona do takiego dotyku przez materiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
To może w istocie powinnam poszukać kogoś do białego związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwczesny orgazm
DUZO ZMIENIA.. niestety..musisz zmienic nawyki im wczesniej tym lepiej.rzuc gacie na podloge i baw sie bez nich.tez tak mialam ..zobaczysz szybko poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko !
wstąp do sióstr serafitek,żadna nie będzie cię dotykała, a każdej możesz strzelić minetkę, oto słowo boże !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erdegaren
Z takimi problemami trzeba iść do seksuologa. To wszystko jest do wyleczenia. A wtedy jest szansa, że na tyle polubisz seks, że Twój facet nie zdąży odpocząć w przerwach :) Kiedyś w tv widziałem przypadek kobiety, która nie była w stanie dojść z mężem. Mogła, gdy się sama z sobą zabawiała przez materiał, ale podczas orgazmu przykrywała twarz poduszką (a była bardzo ładna). To były nawyki nabyte wcześniej i wyleczyli ją z tego, i miała happy-edny z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie jestes homo
moze wlasnie odpowiedni facet potrafilby cie podniecic odpowiednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
Facet nie potrafiłby mnie podniecić ani trochę, zresztą z facetem nie mogłabym stworzyć związku - nie umiem zakochać się w facecie. Próbowałam nie raz, ale jest sto razy gorzej niż z dziewczynami. No bo cóż, jedyne, co potrafi mnie podniecić, to kiedy dziewczyna ma orgazm. Dzięki Wam za rady, wybiorę się do seksuologa i dowiem się czy jestem aseksualna czy po prostu trzeba we mnie coś wyleczyć. Dziękuję Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak piszesz, to mysle, ze bys mnie nie podniecila ... zatem moze to nie chodzi glownie o fizycznosc - tylko bardziej o psychike, nastawienie drugiej osoby. Zatem ... moze podniecenie wystapiloby wowczas, gdy inna osoba ... bylaby podobna do Ciebie - w sensie, ze tez aseksualna :) Mozliwe, ze Twoja psychika jakos podswiadomie odrzuca "poped seksualny", ktory jest niejako odruchem "zwierzecym" ;) Zatem jesli bys u kogos nie widziala tego popedu ... to mogloby to Cie podniecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do psychiatry
idz do psychiatry autorko topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie jestes
ja oczywiscie sie nie upieram, ale moze po prostu nie trafilas na odpowiednia osobe? juz pomijajac kwestie plci mi sie wydaje ze brak ci kogos kto potrafilby sie skupic na tobie odpowiednio i komu podobalby sie twoja satysfakcja, moze gdyby tematem przewodnim byl wlasnie twoj orgazm to inaczej by to wygladalo no ale zgaduje tylko, seksuolog na pewno bedzie madrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej potrzeba
Jej potrzeba dobrego knota w pizdzie bo już jej siada na psychikę nie doruchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
@ idz do psychiatry - już byłam ;) psychicznie wszystko ze mną w porządku. @a moze nie jestes - mam więcej niż stuprocentową pewność, że jestem. Każda osoba, z która byłam bardzo się starała i skupiała na mnie, ale denerwowało mnie to i ja nie chciałam, by mnie dotykać. @jej potrzeba - bez komentarza zakompleksiony typku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ani _25
po prostu jesteś nienormalna laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_25
Biorę prochy już na uspokojenie ale jak widze kutasa to one nie działają nawet nie jestem wilgotna tylko się denerwuje a kutasa miałam bo mam dziecko bekarta z nieprawego łoża bo byłam mężatką a teraz jestem rozwódką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata mama buju buju
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×