Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivi......

Za szybko kończy

Polecane posty

Gość ivi......

mam pytanie do Panów po 30-stce... mój mąż ostatnio kończy tak szybko że ja nawet nie rozkręcam się... jak go opóźnić?? Nakręca mi się bardzo szybko... Prez nie stosujemy i nie musimy (tabsy) i nawet te opóźniające wytrysk są do bani... proszę o odpowiedź Panów lub Panie mające podobne doświadczenia ze swoimi partnerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarka z zegarkiem
ale co kończy ? obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi......
tak obiad.... wtrysk ma za szybko... tak trudno z kontekstu odczytać?? nie wiem może niepotrzebnie gg mu robię i się przykładam za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiemzczapy
Problem jest po twojej stronie. On nie ma przedwczesnego wytrysku,tylko Ty masz spóźniony orgasm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci,ze ja też mam tak jak ty ze swoimmężem,ale jestem zadowolona,bo wiem przynajmniej,że na niego działam jeszcze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejtrjet
fajne tłumaczenie, ze na niego działasz jeszcze hehe :D przedwczesny wytrysk to problem psychofizyczny, tak jak brak orgazmu u kobiety... im bardziej stara sie nie spuscic tym szybciej konczy, a kobiety im bardziej staraja sie osiagnac orgazm tym bardziej sie on oddala... taka smutna prawda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczyńska z dwójką dzieci
Oczywiście, że przede wszystkim psyche, ale: http://tnijurl.com/27d8c33197ce/ przeglądnij spis treści.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliciaKijssssss
Moj za to potrafi byc we mnie godzine i dopiero na samym koncu trysnac, caly czas majac postawionego. To dopiero moze wykonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja ściemniasz albo marzysz,, napisz 3 godziny to robi a na koniec wulkan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi......
ej niezwykly, o czym ty mowisz? co maja wspolnego lody z algidy do seksu bo ja nie wiem. Ty chyba masz jakis problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×