Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Ponieważ

Polecane posty

od dziś do przyszlego tyg nie będzie mnie na kafe składam wam życzenia spokojnych Świąt :classic_cool: Szpileczko,Żeluś, Carrie,enus,Lulu, BiałaDama, Otulona Snem, Dres, Dyrektore, Cham,Ladaco, Bananowy, Zbereznik, Widelec, spokojnych i zdrowych Świąt 🌼 JAk o kimś zapomniałam przepraszam 😭[cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery_do_boolu
No to już możesz s.p.i.e.r.d.a.l.a.ć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony mróweć
zapomniałaś o pomarańczach i o podszywaczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra_SIostra
i niech Wam ziemia lekką będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery krismas
tu ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelipapa
i mojej siostrze nieboszczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazienka z kafeterii
.**.**..**.**. Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. .**.**..**.**. ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$ Gwiazdy z nieba,których nie dotkniecie! Marzeń spełnienia, których nie osiągniecie! Radość,w życiu tak ciężkim i tragicznym. Uśmiechu, pustego słowa w moim słowniku! Wiary która jest chwiejna jak wiatr za dmucha Szczęścia niewidzialnego oczyma... Może świata u stóp i wielu z nim przymiotników Wiem czego Wam mogę życzyć Bądźcie sobą przez każdą chwilkę w życiu. Która mija nas jak wiatr i czas lecący? Bądźcie takimi jakimi Was Bóg stworzył. Nie znających potencjału drzemiącego - cech ani negatywów. Jesteście ludźmi zatem nimi pozostańcie? Właśnie takimi których kocham najbardziej! Z dobrem i złem w wnętrzu osobowym, z charakterem ciężkim i nieprzetworzonym! Gdyż pięknem jesteście takim jak pozostaliście stworzeni... Cóż ja będę mógł później do was pienić? Gdy każdy z Was będzie ideałem. No bo chciałbym pisać, o dobru i złu w nas Samych... Powodzenia i walki, sukcesu i ewentualnych darów, w postaci cech charakteru, Uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha. Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne! Dróg dobrych i ścieżyn życia, losu łatwego! Zdrowia by móc w nimi brnąć dobrego ducha wiary i myśli w dni 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matoły ucza matołow
SPIERDALAJ BABO O MORDZIE KONIA Z WASAMI🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matoły ucza matołow ---> skąd ta pewność, że twoja matka jest w tej chwili na kafe ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×