Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guuubaskaa

Moj facet kocha 100kg babe

Polecane posty

Gość guuubaskaa

Poznalam chlopaka jak mialam nadwage tak z 10kg od poczatku twierdzil, ze mu sie podboam i lubi takie kobiety. Bo ja nie chetnie sie z nim spotykalam glupio mi bylo isc z nim do restauracji i jesc, bo mialam wrazenie, ze pomysli o mnie cos zlego. Mialam cholerne kompleksy wiec sie odchudzilam. Laska bylam rok. Nadal byl ze mna i mowil, ze teskni za mna taka jaka bylam. Ja w sumie zawsze lekka nadwage mialam wiec bylam przyzwyczajona do swojego ciala i meczylo mnie to nie jedzenie by utrzymac wage to mowie ok. Przytyje tzn wroce do normalnego odzywiania i nie bede sobie odmawiala czasem jakiegos batonika. Skoro mnie taka ma kochac, a wrecz za taka mna teskni. A ja sie mecze na wiecznej diecie. No i coz przestalam to konrolowac wpadl efekt jojo bylam przerazona waga bo tym razem na plusie bylo 20kg znowu sie odchudzilam tym razem dla siebie i oczywiscie znowu nie utrzymalam wagi nie umialam. Wiem jestem beznadziejna. Waze 100kg mam 175 wzrostu. A on nadal mnie kocha. Pala mu staje na kazdym kroku zachwyca sie moim cialem. Fakt mam ladna buzie ale no buzia wszystkiego nie zalatwi. On jest ze mna juz 4 lata i nadal kocha sie we mnie szalenie. Ja grubaska nie musicie pisac zem wieloryb bo o tym wiem. I chetnie schudne tylko on mi nie pozwala on ma jakies zobczenie i wrecz jara sie tym jak rosne na wadze. I nie jest to udawane sprawdzalam go kilka razy napuszczalam laski na niego wirtualnie, nigdy nie zainteresowal sie zadna. Co chlopy widza w takim cielsku? i w pracy ma super laski i ciagle na nie leje. Nie zebym rozpaczala z tego powodu bo chlop zakochany i uwielbia mnie. Facet przystojny ja sie zdziwilam ze mnie chcial jak mialam 10 kg nadwagi a teraz mam z 40 a on apatrzony jak w obrazek. Czemu chlopy lubia takie wieloryby. Rzucalam go nawet bo wiecie tak w duchu sobie myslalam ze mu przejdzie i mnie w koncu zostawi. Wiec wolalam sie nie angazowac. Mam w planach oczywiscie schudnac ale on mowi ze nie chce ze taka fajna jestem i seksowna. Ta ciekawe z ktorej strony;/ sama siebie nie lubie tylko czemu on tak lubi ten tluszczyk co go podnieca w tych faldkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
jak to mowia kazda potwora znajdzie swojego amatora :D ja jestem z drugiegi bieguna, typ anorektycznej modelki, a moj tez mnie uwielbia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grelmans
massauciech masz bardzo mały biust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuubaskaa
tylko co tu zrobic. Moze kiedys mu sie odmieni jak moje cialo mimo grubosci ktora tak uwielbia zrobi ise pomarszone i brzydkie wraz z wiekiem i mnie rzuci. Wiec wolalabym sie odchudzic raz a porzadnie chociaz do tych 70kg, ale on nie chce tego. No i jak widzi, ze cos kombinuje z jedzeniem to mi tlumaczy kochanie kocham cie taka nie chce zebys sie zmieniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
niekoniecznie zboczenie, moze ma taki gust chociaz kiedys ogladalam program o facetach, ktorzy specjalnie tuczyli swoje kobiety, im grubsza tym lepsza Zdaje sie, ze u niektorych podniecal fakt, iz taka kobieta jest poza zasiegiem innych mezczyzn, ze jest coraz bardziej uzalezniona od meza, pod kontrola, no bo w koncu niektore nawet nie mogly sie poruszac i byly totalnie zdane na tych mezczyzn a im sie to chyba podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
no maly, takie male B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuubaskaa
nue no ja mimo 100kg czuje sie dobrze jestem sprawna. I tluszczyk sie tak porozkladal, ze malo kto mi tyle daje kilogramow ale spasc sie bardziej nie pozwole juz teraz mam problem z ubraniami. Moj kochany jest dziwny jak byl okres jak bylam szczupla wazylam 60kg to sex nawet nie byl udany mial mniejszy zapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
ciekawe co nim kieruje tylko wydaje mi sie, ze powinnas miec wlasne zdanie i mimo wszystko tak pokierowac waga by ci sluzylo w koncu tutaj rozbiega sie tez o zdrowie, chyba chcialby miec jak najdluzej zdrowa zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie koniecznie
Oj ja Ci tylko kochana gratuluję tej samokrytyki , dystansu , tego ,że sie nie wypierasz ;) Wesołych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
aaa to jeszcze nie twoj maz no ale moze przyszly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiegonajjjjjjjjjjjj
kazda potwora znajdzie swojego amatora???!!!! troche taktu kolezanko dla niektorych ty jestes wychudzonym potworem a to ze ktos duzo wazy nie oznacza ze jest potworem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem....
ja na twoim miejscu schudłabym dla samej siebie i dla własnego zdrowia. chyba lepiej będziesz się czuła ważąc troche mniej ? a facet jak cie kocha to mu nie bedzie przeszkadzac czy ważysz 100 czy 75 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
no i po co tyle wykrzyknikow? nie mialam zamiaru byc zlosliwa, w tym wyrazeniu chodzilo mi o to, ze wiekszosc facetow preferuje przecietna wage, ale sa amatorzy ktorzy lubia ekstrema czyli taka puszysta albo chuda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
'a facet jak cie kocha to mu nie bedzie przeszkadzac czy ważysz 100 czy 75 ' z tym sie zgodze jezeli moj facet stracilby zainteresowanie gdybym przytyla 15 kilo, to zastanawialabym sie czy ten zwiazek ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuubaskaa
ja sie nie obrazam cale zycie taka bylam. Tzn mniej wiecej 100kg waze pirwszy raz od pol rokujuz. I powiem Wam, ze to jest najbardziej ekscytujacy moment w naszym zyciu. On tak mnie kocha on wrecz jest ze mnie dumny nie chowa sie ze mna w domulubi wychodzic obejmuje trzyma za reke. Widze, ze jest szczery. On chyba mysli ze odchudzenie dla mnie moze byc klopotem i moze nie chce mnie smucic? nie wiem. Musze go jakos przekonac przeciez wazac 80 kg nadal bedzie tego cialka sporo. On boi ise chyba, ze znowu bede wazyc 60kg a wtedy bylo kiepsko miedzy nami nie widzialam tej fascynacji w jego oczach. POki co nie choruje nie bola mnie kolana ani kregoslup duzo chodze, jezdze na rowerku, ale jedzeniem to mnie moj luby rozpieszcza tak to on gotuje a sam? szczuplutki i wysoki a jakie ma cialko piekne takie jedrne posladki i brzuszek mm no nie wiem ja tam bym nie chciala zeby mial brzuchol a on wrecz go kocha. Najwiekszy problem mam z pupa i biodrami, uda a on sie zachwyca obcalowywuje moje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
Wierze ci jak najbardziej, ze sie mu podobasz. Wbrew temu co niektorzy pisza, osoby grube maja u niektorych osob powodzenie, jest to rodzaj fetyszu. TYlle ze problem pozostaje, bo nie wierze zeby mozna bylo dobrze sie czuc z taka waga. No i jak bedziesz starsza, twoje serce bedzie sobie coraz gorzej z tym radzic. Widzialam kiedys film dokumentalny - byl przerazajacy dosc. Facet poznal kobiete, miala spoora nadwage. Bardzo mu sie taka podobala. Byl opiekunczy, czuly, prawie ideal. Namawial ja, zeby jadla wiecej. ZAczela tyc. miala ok. 150 kg, byl zadowolony, robil wszystko za nia. Ona nie pamietam do ilu kg w koncu doszla, - chyba powyzej 300.... Na koniec, nie byla w stanie samodzielnie podniesc sie z lozka.I jego to jakos podniecalo starsznie, ze byla od niego zalezna i unieruchomiona. Spedzal kilka goodzin dziennie wcierajac w nia mascci, bo innaczej mialaby same odparzenia- te faldy potem na siebie zachodza. Nie chcial zeby schudla. Pokazywali to i wygladalo strasznie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
w swoim zyciu spotkalam 2-3 baaardzo szczuplych, wrecz chudych facetow, ktorzy 'mieli ciagoty' do puszystych kobiet zastanawialam sie nawet czy czasami nie jest tak ze sama natura sprawia, ze maja takie ciagoty, bo wtedy dzieci bylyby idealne, nie za grube nie za chude Podobnie bylo ze mna, mimo iz jestem chuda czesto ciagnelo mnie do 'miskow' :D Ale teraz mam raczej szczuplego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massauciech
taa niedobra pupa chyba mowimy o tym samym dokumencie chociaz ogladalam go bardzo przelotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariussssssssssssss
tak tak feeederasem, wymyślili nazwę i już ma być od razu złe. ja też wymyślę nazwę na tych co mają kobiety chude skinny fetishism i nazwę ją chujizm i od razu taki człowiek musi poddać się leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dziadek lubi grubsze kobitki. Moja babcia zawsze była i nadal jest okrągła jak pączek. On tak lubi i koniec. I baaaaaaaaardzo duże biusty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutriciiiiiiiiiiiiiia
slyszałam kiedys o lasce, ktora miała tak jak tY nadwage i faceta , ktory lubil kragłe kobietki. ona wmawiala sobie, ze pewnie kiedys i tak ja zostawi i ze musi cos ze soba zrobic... zaczeła sie odchudzać. schudła , wyładniała, a on ja zostawił dla innej.... grubasski.. Lubi takie i koniec. wiec jak zaakceptowal cie taka na poczatku to znaczy ze masz sie nie zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×