Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszka..,

ludzka kredytowa głupota

Polecane posty

On - 5.000 podstawy, plus pewnie min 1.000 nadgodziny + 13stka Ona - prawie 2.000 dwójka dzieci, dwa samochody, własny dom po jej babci., palą razem 3 paczki papierochów. Biorą kredyt na mieszkanie, rata ok. 2.000. Na 30 lat(albo 20, pewna nie jestem), i mają zamiar tam mieszkać. Zarabiają razem min. 8.000. Z 5.000 mogliby odkładać! Nie wynajmują, nie płacą czynszu, nie mieszkają w wielkim mieście, a nieopodal gminnego miasteczka... 5.000 * 12=60.000 60.000 * 5lat= 300.000 Nawet gdyby mniej odkładali to i tak po paru latach mieliby to mieszkanie które na kredyt kupili. Warte jest 240tyś, spłacą ponad 2x tyle i to 30 lat (albo 20, pewna nie jestem). Ale NIE! Oni muszą żyć! Ledwo wyrabiają teraz z kredytem. A praca wieczna nie będzie... Przejadać tyle kasy... Jak będę kiedyś tyle zarabiała, to szacunek do tej kasy miała będę i rozsądek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym domu nie chcą mieszkać, bo rodzice tam mieszkają jeszcze jej. W tym miasteczku oni mają pracę, dzieci szkołę, natomiast kupili mieszkanie w mieście 10km odległym od tego miasteczka i zamierzają dzieci tu dowozić;] Pewnie jeszcze w starym domu u dziadków będą dzieci większość czasu... Nie jestem złośliwa. Tylko nie rozumiem takiego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz innych problemów, zajmij sie soba to moze kiedys tez będziesz miała taką kase i wtedy bedziesz sobie oszczędzać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra refleksja po prostu. Eh, z chłopakiem się pokłóciłam;( W zasadzie to zapadł się pod ziemię;( Lepiej, że życiowy temat wyciągam! A nie użalam się ... Podziwiam oszczędnych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjfd
bo tak nas wychował i zlasował nam mózgi capitalism, od tego tvn, cocacoli i chemii mózgi szlag trafia o co chodzi włąsnie imperialistom, masz im kabze napijać, żyć rozrzutnie, stracić prace aby nie spłacić domu bo oni ta hata musza mieć za 15wartości - nie kumasz czaczy ? konsumpcjinizm bez ograniczeń, ludzie zachowują sie gorzej jak świnie przy korycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×