Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gówno nie święta

mam już dość świąt!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gówno nie święta

mam dosc tych pieprzonych swiat, odechcialo mi sie wszystkiego! przyjezdzam do domu, pierwszy dzien jest ok, a na nastepny matka drze sie na mnie o byle gowno, wlasciwie bez powodu, jebana suka, mam dosc tych pierdolonych swiat!!!!!!!!!!!! wszyscy sie tylko musza klocic, drzec sie na siebie, zapiedalac na zbity ryj zeby potem usiasc wkurwieni i zli do wigili i falszywie zlozyc sobie jebane zyczenia!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu rodzinnym też nie cierpiałam "życzeń", jakie to kurde fałszywe na co dzień nerwy, poniżanie, złość i weź zapomnij - bo Wigilia w moim domu jako gospodyni ja składam życzenia domownikom i nie wymagam by mnie rodzina obściskiwała (też są pewnie wkur wieni) jak się wydrę to potem przepraszam i czuje skruchę, ale coś jest "w powietrzu" :( święta to permanentny nerw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno (że tak się wyrażę) ;) nie wiem jak u Was, ale ja jak przepraszam to z serca, jeśli Ty faktycznie czujesz skruchę to może mama też? zrób jej herbatę albo wino jej nalej, każ usiąść (a nie dalej zapier dalać) i coś jej powiedz miłego może jest szansa, że w te święta się nie pozabijacie, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mięsa w piekarniku, krokiety dochodzą na patelni, radio gra. Z męzem klikamy sobie, piwko jest, choinka stoi. Jutro przyjedzie latorośl i moi rodzice-staruszkowie przyjdą. I na pewno nie będzie fałszywych życzeń czy wymuszonych uśmiechów. Wyjątkowo mnie cieszy to wszystko w tym roku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiekja
dlatego w tym roku nie pojechałam do rodziców, w ogóle nie spędzę świąt, przede mną trzy dni spania i słodkiego opierdalania się, bez nerwów i sztuczności. to będą najlepsze święta na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek55
mam dosc, po co tak gonic nie wiadomo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komercja. Kup to kup tamto. a na koniec pustki w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele bab ma nasrane we łbie i drą ryje,tam gdzie jest miła atmosfera jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wielu to okazja by wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzt

2019 r - nic się nie zmieniło. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba
Dnia 23.12.2016 o 16:13, Gość gość napisał:

wiele bab ma nasrane we łbie i drą ryje,tam gdzie jest miła atmosfera jest fajnie

oooo rozpoznaje moj komentarz sprzed 4 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×