Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmateksowaa

odzież używana

Polecane posty

Gość gość
wejdźcie na modaland.pl tam macie zebrane wszystkie możliwe second handy w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo, ja właśnie otworzyłam butik z odzieżą używaną i korzystam z usług: http://www.stuttgarter-mode.com/. Jestem mega zadowolona z jakości ubrań. Mają z Niemiec między innymi i naprawdę jakościowo super i dobrze z nimi jest się dogadywać pod kwestią pieniędzy i dostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrednicy? Polskie hurtownie przebierajace towar? To juz przeszlosc! Posiadam bezposredni kontakt do Organizacji Charytatywnej w Austrii, zajmujacej sie zbiorka odziezy uzywanej na terenie Austrii (Tyrol, Vorarlberg), Niemiec (bogaty region Jeziora Bodenskiego), a takze Szwajcarii. 100% pewnosci oryginalnego towaru, ktory zawiera oczywiscie torby, paski, a takze obuwie w sporych ilosciach. Jako pierwszy odbiorca z terenu Polski wejdz w posiadanie takiego towaru, BEZPOSREDNIO OD ORGANIZACJI! Twoj biznes prosperuje, ale chcialbys, aby prosperowal jeszcze lepiej? Planujesz dopiero zaczac przygode z odzieza uzywana? Pomoge Ci w rozkreceniu super dzialajacego sklepu z odzieza uzywana, a takze hurtowni odziezy uzywanej! Posiadam bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu zarowno sklepu, jaki i hurtowni. Zapraszam do kontaktu! Tel.: 505-508-349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do współpracy z naszą Hurtownią Jesteśmy importerem odzieży niesortowanej z Irlandii Od 5 lat mamy jednego dostawcę, możemy zagwarantować odzież najwyższej jakości Od naszych stałych klientów wiemy, że jest mała zawartość pościeli dużo ubrań dziecięcych Przy większych zakupach indywidualna negocjacja ceny. Zapraszam do zapoznania się również z Nasz strona internetową http://www.topflesz.pl/ Pozdrawiamy Hurtownia Top-Flesz. kontakt: 607 048 858 lub mail: top-flesz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja prowadze sklep z odzieza uzywana, a moim dostawca jest www.wilowscy.pl - wspolpraca przebiega mega dobrze, zawsze ubrania są posegregowane, a po nowej dostawie mam naprawdę wielu klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://bonmar.com.pl http://bonmar.com.pl hurtownia on-line ma do zaoferowania różne pakiety idealnych do butików ! 40 szt. biżuterii 4zł/ sztukę netto 40 szt. odzieży nowej angielskich i polskich firm 20, 50 zł / szt. netto 40 szt. pasków cienkie, grube skórzane 3 zł/ szt. netto 40 szt. plecaków cropp town, house 12 zł. szt. netto oraz 40 szt. obuwia używanego 10 zł/ szt. netto kontakt: 602112413 609730805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.bonmar.com.pl www.bonmar.com.pl hurtownia on-line ma do zaoferowania różne pakiety idealnych do butików ! 40 szt. biżuterii 4zł/ sztukę netto 40 szt. odzieży nowej angielskich i polskich firm 20, 50 zł / szt. netto 40 szt. pasków cienkie, grube skórzane 3 zł/ szt. netto 40 szt. plecaków cropp town, house 12 zł. szt. netto oraz 40 szt. obuwia używanego 10 zł/ szt. netto kontakt: 602112413 609730805 www.bonmar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagraniczne ciuchy, dobra jakość: www.clothes4you.eu . Myślę, że warto spróbować się z nimi skontaktować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , ja się zaopatruję u Pana Marka w hurtowni . Ogólnie taka mała rodzinna firma. Sprawdzają sami towar , głównie z Turcji . Mają zawsze nowości i mają ( co dla mnie najważniejsze ) nasze rozmiary . Zaopatrują sklepy w woj. Opolskim i Śląskim bezpośrednio . Ale w internecie też mają ofertę i można zadzwonić 731457410. Rewelacyjne ceny . Naprawdę tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wyjątkowy butik z markową odzieżą używaną - wygodne i stylowe ubrania męskie i damskie w naprawdę niskich cenach. www.BlackLemonVintage.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci hurtownie www.wilowscy.pl Ściągają używane ubrania z Anglii, Irlandii i Niemiec. Ubrania są w dobrym stanie. Często zdarza mi się zamawiać u nich ubrania. Dbają o swoich klientów i traktują go profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×