Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NoMorePromisses

Swędzenie i piczenie- pomocy!

Polecane posty

Gość NoMorePromisses

Czasem, nie cały czas, swędzi mnie miejsce zaraz przy wejściu do pochwy? Zdarza się to raz, dwa razy dziennie. Czy któraś tez tak ma? No i oczywiście trochę to boli ;/ Myślicie, że jak kupię clotrimazolum to może to przejśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka na cieplo.
a masz zaczerwienione tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoMorePromisses
Nie, pochwa wygląda normalnie. Nie jest zaczerwieniona. Ale piecze przy oddawaniu moczu troche. Może wspomnę, że choruje też na cukrzycę i ostatnio mam troche podwyższone cukry co też może miec maly wplyw, aczkolwiek na pewno nie decydujacy. I ostatnio wspolzylam z chlopakiem i po tym seksie mialam llekkie zapalenie pecherza, ktore juz wyleczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoMorePromisses
Macica? o.O Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoMorePromisses
Świetny żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego się spodziewasz? Pomocy lekarskiej na najgłupszym forum świata? Obejrzyj miejsce, przed i po, rano i wieczorem, nie noś stringów, zanotuj obserwacje i DO GINEKOLOGA. Może masz drożdżaka, a może się zacięłaś przy goleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger-ka
Też mam podobny problem, od kilku miesięcy swędzi mnie w okolicy pochwy, w jednym i tym samym miejscu. Swędzenie jest dość intensywne i nasila sie w nocy, są to intensywne napady świądu. Lekarz stwierdził, że może być to liszaj. Na zmienionym chorobowo miejscu powstają wielkości 13 mm, czerwone, o płaskiej błyszczącej powierzchni, które wywołują nasilone swędzenie.Jest to podobnoprzyspieszone starzenie się skóry. Choroba ma charakter przewlekły, z okresami remisji i zaostrzeń, jest trudna do wyleczenia Zmiany są długotrwałe trwają kilka, nawet kilkanaście lat. Przyczyna liszaja płaskiego jest ciągle nieznana. Uważa się, że w jego rozwoju mogą odgrywać rolę procesy autoimmunologiczne albo przyjmowanie niektórych leków. Lekarze sugerują także, że silnym czynnikiem wywołującym to schorzenie może być stres, cukrzyca lub tarczyca. Ja dostalam maść przeciwhistaminową w celu zmniejszenia świądu, a także krem z witaminą A. Najlepiej jest udac się do lekarza, aby potwierdził chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×