Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona*

niezręczna sytuacja.

Polecane posty

Gość zawiedziona*

Witam. Proszę was bardzo o poradę. Jestem już ze swoim chłopakiem kilka lat. Jutro jadę do niego na drugi dzień świąt tak jak co roku. Dzisiaj on był u mnie i przekazał mi "prezent" dla mnie od jego siostry na święta. Ja kupiłam jej już prezent i przekazałam mu dzień przed wigilią, więc wczoraj go dostała. A tymczasem on mi przynosi od niej w prezencie kolczyki i kopertę z pieniędzmi (100zł) :-/. Powiem wam szczerze, że jestem zszokowana i niemiło zaskoczona. Od miesiąca jestem bezrobotna i siostra chłopaka o tym wie. Mimo to kupiłam jej jakiś prezent, drobiazg, który jej się podobno spodobał (tak mówił mój chłopak). Naprawdę się postarałam, chociaż specjalnie za Nią nie przepadam. Chciałam, żeby zrobiło się Jej miło. A tymczasem Ona wyskoczyła z "takim prezentem", że poczułam się jakaś gorsza (brak pracy) i jakby ktoś mi dawał jałmużnę, zamiast kupić cokolwiek, nawet drobiazg bo liczy się przecież pamięć o kimś. Moim zdaniem zachowała się mało taktownie gdyż nikim formalnym dla niej nie jestem (nawet nie jestem narzeczoną Jej brata).Poszła na łatwiznę, lub stwierdziła, że bieduję bo chwilowo nie mam pracy? Zmierzam do tego, że jutro jadę do domu chłopaka i będzie tam też Jego siostra i chce jej oddać tą kopertę i delikatnie wyjaśnić dlaczego jej nie chcę przyjąć, ale tak żeby nie robić sobie tam jutro kwasu na dzień dobry. Co o tym sądzicie ? :-( Co Jej powiedzieć żeby Jej nie urazić, ale też, żeby zrozumiała jak się poczułam ? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ggg....
hmm myśle, że jednak miała dobre intencje. Na twoim miejscu kasę oddałabym facetowi, który miałby oddać ją swojej kuzynce twierdząc, że nie da ci kasy w kopercie, bo będzie ci smutno i tyleeeee. Jeżeli z kolei zrobiła to celowo to utrzesz jej nosa tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pomyslałas ze chciała ci
zwyczajnie po ludzku pomóc ? zaraz doszukujesz sie jakis podtekstów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemisielogowac
kurde nie mysl tak - ja kolezance tak dalam bo nie miala na rachunki bo kurwa dobry czlowiek a z praca jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez chłopaka przekaż
jej ze troche ci niezręcznie ale jej nie oddawaj koperty bo to własnie jest NIETAKT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×