Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michaela85

pomocy... co zrobić aby ex zona mojego faceta dała nam spokoj?

Polecane posty

Gość Michaela85

Witam. Czy mógłby mi ktoś doradzić co zrobić aby ex żona mojego obecnego faceta zostawila nas w spokoju? Od 3 lat mieszkam za granicą w Holandii jestem szczęśliwa z Holendrem do czasu kiedy jego była żona dowiedziała sie że ma kogoś tzn mnie, miedzy nami jest 12 lat różnicy wieku ja mam 26 lat on jest starszy. jestesmy ze soba 2.5 roku pierwsze 1.5 roku bylo super dopoki nie wkroczyla jego byla zona. Dodam iz za nim sie poznalismy on byl juz rozwiedziony ona odeszla od niego gdyz nie chciala juz z nim byc. Maja 2 dzieci razem. Kiedy dowiedziala sie ze ma nowa dziewczyne zaczela robic wszystko zebysmy sie rozeszli. Buntuje dzieci przeciwko nam a najbardziej przciwko mnie mowia mu ze nie beda do niego przychodzic jesli ja bede z nim dalej i tym bardziej jak bede u niego w domu. Wszystkiemu winna jest ex buntuje dzieci przeciwko nam nawet grozila ze jak bede z nim w domu razem i przyjda ich dzieci to zabije mnie i jego. Ciagle do niego przyjezdza robi awantury dzwoni i pisze smsy z grozbami. Nasz zwiazek sie rozpada nie mam juz sily walczyc o nas ona mu karze wybrac mnie albo kontakt z dzicmi. on nie chce mnie stracic ale tez nie chce stracic kontaktu z dziecmi.... co mam robic? kocham go ale brakuje mi juz sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbhgtfr5
znajdz sobie faceta w swoim wieku, co ty chcesz mu na starosc pampersy zmieniac glupia cipo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
to dojrzaly facet , jezeli mu na tobie zalezy to uwierz ze zrobi wszystko zeby pogodzic bycie z Toba i widywanie z dziecmi ;) tu mam wrazenie ze to Ty bardziej walczysz o wszystko a facetowi chyba za bardzo na Tobie nie zalezy to bardzo dorosly juz facet, w takim wieku ludzie wiedza co robic w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuchaj lasko
potwierdzasz to, co mówią o polkach ( przez małe "p") - że d... zarabiają za granicą. To nie jest twój facet, ale ty jesteś zwyczajna k.... Odwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe kafe
Ludzie, skąd w was tyle jadu? Bo dziewczyna ułożyła sobie życie, i to na zachodzie? Zazdrość was zżera czy co? I całej sytuacji powinnaś porozmawiać z partnerem, bo jak słusznie zauważyła SanSanSan - to on powinien tu reagować. Jego była żona próbuje go szantażować, jesli on ulegnie to będzie juz zawsze ulegał. Zostanie sam, bo ty odejdziesz, a z byłą żoną to i tak sobie życia na nowo nie ułozy. Ciężka decyzja przed nim. O widzenia z dziećmi może walczyć w sądzie - o ile eks będzie nadal się stawiać. Ale może być też tak, ze eks usłyszy kategoryczne: "Nie wtrącaj się do mojego zycia" i zrozumie, że były mąż wie czego chce i jest zdecydowany. I nie będzie robiła kłopotów. W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno zrób tak
daj swojemu panu ultimatum - albo TY albo BYŁA dupa i niech on sam wybierze czy sam będzie decydował jak sobei i z kim życie ułoży czy będzie brał pod uwagę fochy jakiejś niezrównoważonej cipy :o niech mu zabroni wizyty dzieci, same się do niego zgłosza jak zobacza o co chodzi - jak dacie sobą pomiatac to nic z tego nie będzie :o wszystkie byłe żony są takie same, idiotki :o żal im dupe ściska, że ex ma normalną kobietę i fajne życie i wykorzystują dzieciaki, żeby namieszac - nie daj się i już! u nas byłop podobnie, same żądania, gierki aż mój mąż powiedział DOSYC! powiedział, że on nie zamierza brac dzieci do siebei jeśli będą się tak zachowywac i powtarzac jej słowa - jak nie nauczy szacunku to maja nie przychodzic po miesiącu dzieci same przylazły i jakie grzeczne!! od razu mamusia usiadła na dupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie zmienia faktu
że i tak myślą o Tobie kurewka tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojoi
NIe dziwie sie bylej zonie. Byly maz znalazl sobie tania kurewke z europy wschodniej, ktora poleciala na jego kase (tak wlasnie o Polkach/Ukrainkach mysla na Zachodzie) i ta osoba ma przebywac z jej dziecmi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż dziwne , że skoro
ta byla taka wspaniała to dlaczego od niej odszedł? Z taką zolzą nawet za pieniądze nie da się być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tak myśli
patrzcie jaka mądrala, a na jakim zachodzie tak myślą? chyba na dzikim :p jak się obracasz w towarzystwie złodzieji i kurew to cię tak podsumują, ale są na świecie też normalni i niteligantni ludzie, którzy Polki cenią za pracowitośc i urodę, wielu facetów z wyższych środowisk zabija się, żeby miec żonę Polkę :-) a te kurweki o których piszesz wyrabiają sobei opinię pieprząc się z Arabami na wycieczkach, pewnie sama na takie jeździsz, stąd znasz te opinie z pierwszej ręki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×