Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hitches

Gdzie w Krakowie najlepiej zrobić prawo jazdy?

Polecane posty

Gość Binnu
w oes kraków robiłem c z Tomkiem Zagrodnikiem i było spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę jazdy Andrzej Piergies! Świetne miejsce na złapanie podstaw. Dzięki nim zdałam za pierwszym razem, mimo, że nikt we mnie nie wierzył, że kiedykolwiek będę kierowcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polniki
OES Kraków, biuro na ul Kościuszki. Polecam zadzwonić lub przejść się. super ośrodek, zdałam za 1 razem, a siostra za 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danno222

Dobry instruktor kat C+E - Tomek Zagrodnik z oes kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia745

Rysiek Celer - Kraków ul Czarnowiejska z oes kraków. Zdałam za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinBarcisz

Oes w Krakowie, mój brat robił B, ja teraz poszedłem na A, amm 16 lat i szybko łapię, super instruktor - Robert Piegza, polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy

Ja robiłem prawko w szkole Andrzeja Piergiesa, mają naprawdę wysoce wykwalifikowaną kadrę i duży wybór kursów, tygodniowe, weekendowe czy też ekspresowe tak wiec z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy

Ja robiłem prawko w szkole Andrzeja Piergiesa, mają naprawdę wysoce wykwalifikowaną kadrę i duży wybór kursów, tygodniowe, weekendowe czy też ekspresowe tak wiec z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

najlepiej w w Krakowie ul Dietla - inst Adrian Kudła polecam serdecznie, ja jestem bardzo zadowolona po kursie, już zdałam i cieszę się nowym prawkiem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilir

Oes w Krakowie, mój brat robił B, ja teraz poszedłem na A, amm 16 lat i szybko łapię, super instruktor - Robert Piegza, polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Ja robiłem prawko u Andrzeja Piergiesa i jestem zadowolony, zdane za 2 podejściem. Samochody do nauki jazdy pełna profeska, nowe czyste i fajnie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek

mówisz o Oes w Krk jeśli chodzi o Pana Andrzeja? ja sam się zastanawiam co wybrać, bo potrzebuję właśnie kogoś sprawdzonego, kto nauczy mnie od podstaw i to dobrze, tak żeby mieć możliwość szybkiego podejścia do egzaminu i zdania go dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

ile się tam czeka na zapis? Ja potrzebuję gdzieś szybko zrobić to prawko, ale rzeby było rzeczowo i dobrze tłumaczone, bo chcę zdac, ale coś potrafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onayx

szkoła nauki jazdy Wega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Ja zdawałam prawko w szkole Andrzeja Piergiesa i sobie to chwale , na pewno ogromnym plusem jest możliwość dostosowania sobie godzin według własnych potrzeb. Mi to dużo ułatwiło , gdyż mam prace z nieruchomymi godzinami i trudno mi się dostosować do innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurowsski

OES Kraków ul Dietla - Adrian Kudła dla mnie super było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piot789r

ja robiłem w oes kraków ostatnio kurs. Marek MAdej (kat D). wszystko było ok. i badania też tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywne

Ja zdawałam prawko w szkole Andrzeja Piergiesa i sobie to chwale , na pewno ogromnym plusem jest możliwość dostosowania sobie godzin według własnych potrzeb. Mi to dużo ułatwiło , gdyż mam prace z nieruchomymi godzinami i trudno mi się dostosować do innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Szkoła pana Andrzeja Piergiesa jest super , instruktorzy bardzo mili i wyrozumiali terminy jazd można sobie dopasować np. do pracy. Ja zdałam prawo jazdy za drugim podejściem ,dlatego chwale sobie tą szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

Ja mogę polecić Sebastian Bałysa z Oesu. Robiłam u niego kurs i jestem mega zadowolona. Przed kursem strasznie bałam się podchodzić do samochodu. Bałam się że nie odnajdę się na pierwszym skrzyżowaniu. A tera pomykam sobie po mieście jak zawodowiec. Spokojnie mogę polecić tego instruktora i ten ośrodek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam Ci Anie Olszewską uczy w ośrodku na ul Czarnowiejskiej. Bardzo fajna baka. Konkretna, punktualna i sumienna. Cały czas dba o to by dobrze wykonywać każdy manewr. Kurs prowadzi z zaangażowaniem i ma podejście do kursantów. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
Dnia 26.02.2019 o 10:16, Gość Jerzy napisał:

Ja robiłem prawko w szkole Andrzeja Piergiesa, mają naprawdę wysoce wykwalifikowaną kadrę i duży wybór kursów, tygodniowe, weekendowe czy też ekspresowe tak wiec z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zdecydowanie szkoła p[ana Andrzeja Piergusa to najlepsza opcja jeśli chodzi o wybór szkół nauki jazdy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

W oesie na ul Kościuszki u instruktora Wojtka Madeja - spoko gość, profesjonalny instruktor. Spokojny i cierpliwy, a przy tym umie przekazać wiedzę i dobrze uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Tylko OSK Kormoran, pełny profesjonalizm i podejście do klienta. Miła i luźna atmosfera podczas jazd. Mają teraz najwyższą zdawalność w Krakowie! Dzięki nim nie bałam się iść na egzamin,bo plac miałam w jednym palcu a w mieście objechane najważniejsze i najbardziej problematyczne miejsca 🙂 polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja sobie chwale kurs  u Jacka Lachmana z Oesu w Wieliczce. Super mnie przygotował do jazdy. Ma pojęcie i wie jak nauczyć laika dobrze prowadzić samochód. Uczył mnie od zera. Wszystko spokojnie i cierpliwie tłumaczył. Egzamin zdany za drugim razem. . Polecam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko

Ja spokojnie mogę polecić Oes. Robiłem u nich kat B jakieś cztery lata temu i było ok. Teraz robiłem kat D z Michałem Łojweskim i tez jestem zadowolony.  Profesjonalnie przeprowadzony kurs i egzamin zdany bez problemu. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IFKA

Polecam OSK KORMORAN. Indywidualne podejście,  profesjonalizm i miła atmosfera.  Przy tym przestronny plac i warunki sprzyjające do nauki zarówno dla początkujący jak i doszkalajacych się.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Osk kormoran, z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołe jazdy, miałem przyjemność być instruowany przez instruktora Sebastiana na kat. A1, zakres wiedzy przekazywany przez niego nie tyle co przygotowuje nas do egzaminu, ale również udziela wskazówek do jazdy codziennej, najlepsza szkoła jazdy w Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

W Zabierzowie robiłem prawko u Mariusza Cudka z Oesu. I jestem zadowolony. Konkretny i fajny instruktor któr zna się na rzeczy i umie przekazać wiedzę. Dokładnie tłumaczy wszystko i kontroluje jazdę kursanta a jak trzeba to odpowiedni koryguje i tłumaczy. Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Polecam serdecznie szkołę jazdy Kornoran, ma najlepszych instruktorów, egzamin zdany za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×