Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marika.kuk

garnitur ślubny na miarę

Polecane posty

Hej ! Czy ktoś z was kupował na ślub garderobę szytą od podstaw na miarę ? Jakie są koszta np. dla garnituru dla pana młodego ?? Znalazłam serwis internetowy www.tailoret.pl gdzie można zamówić szyte od podstaw na podane wymiary wszystkie części męskiej garderoby ślubnej, znacie tę stronę ? Czy ktoś tam kupował i może polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miarę można zamówić
na przykład w zakładach Bytom, i tę opcję bardzo polecam - firma z tradycjami, świetni krawcy, dobrej jakości włoskie tkaniny. Mężczyzna wybiera dany model z fachowa poradą i ewentualnymi modyfikacjami, i cały strój jest szyty na jego figurę. Efekty oglądane na własne oczy, można im zaufać :) Z innych dobrych opcji (ale bbb drogich) jest zakład mistrza Turbasy w Krakowie, no i w wątkach zii-"gwiazdeczki forumowej" były linki do stron projektantów szyjących na wymiar m. in. dla Żebrowskiego i innych celebrytów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion31
Hejka! Tak, kupowaliśmy z www.tailoret.pl, jest wporządku ;) Nie ma takiego splendoru oczywiście jak u mistrzów o których napisano wyżej bo to tylko internet, ale garniturek leży super, przyszedł w 2,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriolkaj
Mój TŻ miał garnitur szyty na miarę, ale nie w firmie lokalnej,bo u nas w mieście nie ma nikogo porządnego. Firma Spilliaert szyje garnitury, smokingi i wszystko dla facetów, jestem strasznie zadowolona i myślę, ze mój mężczyzna też, bo garnitur jest naprawdę porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarz33
Od siebie z czystym sumieniem mogę polecić Ci http://confection24.com . Serwis oferuje korzystanie z takich funkcjonalności jak rozpoznawanie typu sylwetki człowieka jak również rekomendowanie kroju, który najlepiej będzie do niego pasował, funkcjonalność identyfikacji potrzeb użytkownika czy funkcjonalność automatycznego tworzenia ofert przez krawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
digel super, również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatelllo
Bardzo dobry pomysł, na pewno będzie dobrze leżał, tylko pilnuj by był zrobiony z naprawdę dobrych materiałów :) W Krakowie warto zainteresować się pracownią - http://vratelli.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olifff5
we Wrocławiu to noor.pl - mają doskonale dopasowane garniaki, tak że na miarę nie trzeba szyc. Ja kupowałam tam dla mojego tż na komunię córki. Świetnie na nim leży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didika
tak, zdecydowanie ten sklep! jest super i ma dobrej jakości ubrania! ja juz swojemu M. kupiłam tam z dwa garnitury które świetnie się noszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×