Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulissses

tak z nudów dla pań

Polecane posty

od tego ze jakis koles pokaze fiuta a laski piszcza i w dodatku sa zazdrosne o takiego zalosnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenka.lo
może masz racje ale taki teraz mamy świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenka.lo
to by dopiero było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego mozna sie spodziewac po facecie i lasce ktorzy swoje nagie foty umieszczaja na forum, i nie sa to nastolatki ale osoby zamezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenka.lo
w sumie to ich sprawa jak tak lubią mnie to akurat nie bawi ale akcja prawie jak w wenezuelskiej telenoweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napietnowani he wszyscy przeciwko nim, tylko to jest cyber swiat i ja choc mam 19 lat i chlopaka dopiero 1,5 roku to i tak nie dalabym sie wciagnac w takie bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenka.lo
każdy ma na to swoje spojrzenie ja tez bym tak nie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to wogole za przyjemnosc uprawiania cyber seksu z osoba ktorej sie nie zna, nie widzialo sie na oczy, a podaje mu sie swoj nr tel i tak dalej a co jesli ten caly ulises to jakis gwalciciel itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenka.lo
zwykła ciekawośc jak wasza zresztą,i nie dla pałek tu jestem! od jutra mnie nie ma bo jadę na tydzień w gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismenka.lo
może tu wpadnę (z ciekawości) jak wrócę a teraz kąpiel,spanko i pa pa sminka jak tu wlecisz to napisz jak jest jak będziesz mogła dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja?? sama nie wiem, od paru dni jestem pierwszy raz w zyciu na forum i troche mnie przeraza ze ludzie ta internetowa anonimowosc tak niekorzystnie wykorzystuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wszystko jest ok, nie musicie się tak nami przejmować, ismenko miłego wypoczynku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozum spi... przysypia...budzi sie jego mala czastka pozostajaca w ukryciu...ona sprawia ze cialo plonie...mysli przycmione szaleja... Zabawa slowem ale czy tylko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×