Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hary888

Szukam pani ze Szczecina

Polecane posty

Gość Ania Szczecin
hary888 -> jaki Ty jesteś żałosny. Szukam kogoś z pasją, a nie kogoś z kim mogę porozmaiwać o geologii. NIe ta półka, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież połowa to podszywy a z tą geologią to głupie żarty...:) Ania wyluzuj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary888
Aniu nie pisz tego,czego jeszcze nie wiesz.Może moją pasją jest moja praca.Mam bardzo ciekawy zawód.Ciągle coś nowego.Cały czas mam nowe doświadczenia.Moim zaiteresowaniem jest nie tylko moja profesja.Nie stoję w miejscu z wiedzą,jeżeli to miałaś na myśli.Nie kopię rowów i nie jestem monotematyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary888
Nie zdziwiło mnie to.Czasem panie mają bardzo dziwne upodobania i wymogi dotyczące partnerów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty masz jakiś dziwne wymagania dotyczące partnerki?......Twoja wypowiedź naturalnie sprowokowała takie pytanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Szczecin
formoza.... nie sądzę by to zdanie "możemy pogadać o geologii" to był podszyw. Nie oceniam ludzi po wykształceniu, ale to zabrzmiało, miej wiecej w stylu : nie jestem lekarzem , ale mogę CIę zbadać :) Jak ktoś idzie na geologię to jest zwykle pasjonatem, wiadomo, że się z tego nie dorobi. Taki wybór świadczy też o sposobie myślenia, czasem filozofii życia, która mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary888
Niestety nie potrafię.Komputer nie jest moim wiernym druhem.Jestem początkujący w tej sferze życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexi sexi
Szkoda:(mieszkam 100 km od Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary888
Nie mam dziwnych wymagań.Jestem całkiem normalny...chyba. Nie poszukuję kogoś o upodobaniach szczególnych,jak można to tak nazwać. Szukam spokojnej i pogodnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Szczecin
Jakbym wiedziała że się zakocham to bym w to w ciemno weszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17;47 jest to pytnie do autora tematu ,nie musi odpowiadac na forum...tylko sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam parę miesięcy spokoju i znowu mnie korci żeby wszystko skszanić (pisownia celowa) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Szczecin
Czy nasz amant ciągle walczy z czarnym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bam bam
Ania Szczecin ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Szczecin
28 bam bam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jestem hary888. Odpowiem na zasadnicze dla mnie pytanie.Szukam związku opartego na uczuciach.Inaczej nie widzę w tym sensu>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bam bam
Aniu szukasz kogos z pasja, a w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalaala00000
Aniu stara rura z ciebie ty lepiej zacznij szukac meza a nie kochanka bo za chwile nikt cie nie bedzie chcial hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś uważa,że pisze nieprawdę,może wysłać pytanie na które odpowiem. Oczywiście na adres mailowy,który podałem wcześniej. hary888@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie przejmuj się takimi docinkami.Ktoś,kto tak pisze,musi mieć kłopoty z tolerancją wobec samego siebie...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexi sexi
ja mam 32 lata ale niestety mieszkam 100km od szczecina nie boisz sie,ze mozesz spotakac w swoim miescie kogos znajomego lub natknac na zone? Przeciez bedziesz chodzil ze swoja kochanka do kina ,restauracji,na basen czy w inne miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×