Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OszukanaPanna

Czy to mozliwe zeby gej sie we mnie zakochal???

Polecane posty

Gość OszukanaPanna

Jakis czas temu poznalam faceta. Spotykalismy sie na poczatku jak koledzy chodzilismy na piwo na kregle bylo super nawet gadalam z jego rodzicami. I oni powiedzieli mi cos takiego ze bardzo sie ciesza ze ich syn ma w koncu jakas przyjaciolke!!! Dodam ze on jak i jego rodzina nie sa Polakami i rozmawiam z nimi tylko po angielsku wiec moze to jakies neizrozumienie ale powiedzieli dokladnie female friend. Dodam jeszcze ze on chetnie spedza ze mna czas nawet zapisal sie do tej samej szkoly co ja ale nigdy nie byl taki za bardzo do przodu. Oczywiscie jak bylo slisko na ulicy to trzymal mnie pod reke i jak jezdzilismy na lyzwach to tez sie przytulalismy i lapalismy za rece. Zawsze jest mily i uprzejmy taki gentelmen. No ubiera sie troche gejowsko ale to jest Londyn wiec kazdy moze wygladac jak chce... Powiedzcie mi czy to jest mozliwe ze on jest gejem a jesli jest to czemu sie ze mna spotyka??? Czy mozliwe jest ze gej jak spotka specjalna kobiete to zmieni orietacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynamit z pomarańczą
ale skąd ty wiesz że jest gejem i kręcą go chłopcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaPanna
Nie chcialam tego mowic wprost!!! Poprostu nie chce sie ze mna przespac a znamy sie juz 3 miesiace... On mi sie podoba a jestem w stalym zwiazku ktory jest ok ale na nim mi tez zalezy i nie wiem czy warto tamten konczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaPanna
aha i dodam, że do tej pory gdy propnowalam koledze seks, to sie zgadzali... a ten sie nie chce zgodzic. Ma mnie za kurwe czy jak ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaPanna
ten na gorze to zjebany podszywacz pewnie ten prawiczek co go nikt nie chce :D przykry typ hahaha powaznie nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozliwe jest ze gej jak spotka specjalna kobiete to zmieni orietacje???" oczywiscie, specjalna kobiete z wyjatkowo dluga lechtaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaPanna
Widzisz slub nie wchodzi w gre :D bo jestem za mloda na takie rzeczy poza tym mowilam ze jest innej narodowosci a sluby z obcokrajowcami wcale nie sa dobrze widziane ja w Londynie zostaje jeszcze 4 lata az skoncze szkole wiec chodzi mi o ten okres bardziej :) przeciez nie przyjade do Polski z ciapatym mezem hahaha by mnie chyba wydziedziczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaPanna
widze ze jestescie tacy nietolerancyjni... no w wsumie czego sie po POLAKACH BEZ PRACY I AMBICJI mozna spodziewac!!!! kto normalny siedzi o tej porze na forum... wy sie puszczac mozecie zdradzac mezow i zony popatrzcie lepiej na swoje wlasne domy i zycia i co osiagneliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto normalny siedzi o tej porze na forum... A w realu mówią o mnie że ja taki grzeczny i miły chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaPanna
a prace masz??? czy ciagniesz z podatnikow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaPanna
wlaaasnie o tym mowie!!! bezrobocie powinno byc pietnowane a nie to ze ktos sie lubi bzykac robiac to bezpiecznie zadna krzywda sie nikomu nie dzieje wiec czemu tak na mnie wsiadacie zamiast sie jak ludzie wypowiedziec czy to normalne czy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty jestes idiotka moja droga i nikt tutaj nie piętnuje Cie z powodu Twojej chęci rżnięcia sie z facetem, który jednak nie ma na Ciebie ochoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaPanna
jednak jestescie durni i przykrzy!!! przez ludzi takich jak wy co nie umieja zyc chwila ta biedna POLSKA tak wyglada!!! Najlepiej niech na was al-kaida bombe atomowa spusci to moze problem debilizmu i pryszczy na dupie od siedzenia przy kompie sie wam rozwiaze!!!! spadam z tad i nie wejde nigdy wiecej BANDO ZJEBOW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsadas
J****A KURWA Z CIEBIE HAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×