Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janka2222

Moi rodzice obwiniaja mojego meza!

Polecane posty

Gość janka2222

Gdy wychodzilam za maz mialam juz 7letniego syna, wiec juz jedno dziecko mialam. Moj maz zapragnal potomka i gdy zaszlam po raz drugi w ciaze urodzilam blizniaki(chlopcow)kilka miesiecy po swoim drugim porodzie zaszlam w ciaze i urodzilam swoje drugie blizniaki rowniez chlopcow, od mojej ostaniej ciazy minelo dwa lata, teraz jestem po raz kolejny w ciazy i urodze trojaczki. Trzy dziewczynki, moj maz jest szczesliwy bo marzyl o coreczce. A moi rodzice rycza, matka ryczy ze maz mnie ogranicza a ojciec twierdzi ze maz sie nade mna pastwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem 8 dzieci będzie? jak sama chcesz tych dzieci to super i tylko należy gratulować:) a co do rodziców to chyba nie Twojego męża wina że masz każdą ciążę mnogą... a jak byś nie chciała sama to byś raczej w ciąże nie zaszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z mężem erotomanem
No właśnie to nie wina mojego męża że każda moja ciąża jest mnoga. Chce tych dzieci. A moi rodzice tego nie rozumieją, wypominają mi że mam starszego faceta, że jestem nie odpowiedzialna, mówią mi że pozwalam na to by mój mąż mnie nie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgdgg
to prowokacja? stac was na tyle dzieci? ile masz lat? jakie masz wyksztalcenie? czy cos robisz oprocz rodzenia dzieci? rozumiem ze maz zarabia min 15 tys tak? opisz lepiej wasza sytuacje jesli to nie prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z mężem erotomanem
Mąż zarabia bardzo dobrze, więcej niż 15 tysięcy na miesiąc. Ma własną kancelarie adwokacką. Ja pracuję w jednej z firm swoich rodziców. Mam 25 lat, i jestem w tak dobrej sytuacji że mój mąż jest 20 lat starszy ode mnie, co za tym idzie bardzo odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×