Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Analinka93

Wkładanie palców i penisa do odbytu, chłopak mnie na to namawia.

Polecane posty

Gość Analinka93

Nie wiem czy sie zgodzic. Czy Wy to praktykujecie ? Chodzi o stosunek w odbyt i o pieszczeniu odbytu palcem przez chlopaka. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal normalnie, żal
Jak ma Ci sprawiać przyjemność, to się zgadzaj, tylko potem nie płacz, że Ci dupę rozjebało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analinka93
podszywie debilu cos z matematyka na bakier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analinka93
boje sie by go nie posadzili o pedofilie wkońcu mam 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka Satinne
wiesz, że jak będziesz uprawiać seks analny, to potem możesz cierpieć na różne dolegliwości? Np. będzie Ci wypadać odbyt i będziesz musiała go ciągnąć po ziemi, zostawiając za sobą brązowy pas startowy. I nie mówię tego na wyrost..tak się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analinka93
no to wszystkim kobietom co sie kochaja analnie sie odbyt ciagnie po podlodz e? no bez kitu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
jezeli y tego chcesz to ok, jesli twoj facet jest delikatny to nic ci sie nie stanie,ale slyszalam ze niektore dziewczyny maja potem problemy z wyproznianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Co w seksie analnym za przyjemnosc? Ja tam nie przepadam, to przeciez duzo przyjemniejsze penisa do cipki wsadzic, albo do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest przyjemne poczytaj troche o fizjonomi czlowieka i madrych materialow , ci co gadaja zabobony typu ze zwieracz puszcza na starosc to nie grzesza rozumem , musicie do tego delikatnie i umiejetnie podejsc bo jak nieumiejetnie to obrzydzisz se to do konca zycia i po zabawie , musisz byc rozluzniona i lubrykanty jakies bardziej doswiadczeni stosuja sline , piwko wypij lub troche wina niech cie wypiesci dobrze , aha najwazniejsze kwestie estetyczne musisz byc pusta czyli maks pare godzin po wyproznieniu , powoli niech wejdzie i niech tak zostanie troche po czym kontroluj jego ruchy jesli nierozluznisz miesni pupki to bedzie bolec nic przyjemnego ale jak sie rozluznisz to chulaj dusza piekla nie ma , smrodek bedzie po wyjeciu i jakies kawalki tez mozliwe , dlatego bardziej doswiadczeni stosuja lewatywe wtedy mozna pupke lizac , dla faceta tez jest przyjemne jest tam gruczol prostaty tzw meski punkt g , masowany zapobiega rakowi prostaty udowodnione wogole poczytaj se na temat milosci greckiej w internecie pelno fachowych materialow tu raczej nie szukaj porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Czytajac takego wykladu to moze sie czlowiekowi wogole odechciec seksu. Ale - co kto lubi. Z twojej wypowiedzi to wyglada ze ty pedal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z twojej ze ty z kola radia maryja tam udzielaj wypowiedzi a nie neguj ludzi za cos o czym zielonego pojecia nie masz i przeczytaj se definicje homoseksualisty rozbawilas mnie klodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
gdy upr seks normalnie z moim chlopakiem to gdy jest gleboko to tez odczuwam przyjemnosc w tylku tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
asslicker du hast keine Ahnung wovon du redest. Das was du erzhlst ist nur Schrott. Und andere Leute beleidigen ist nicht schn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
jestes niemką?? he to wiadomo ze dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemcy sa raczej duzo lat przed nami w tych kwestiach wiec to musi byc jakas niemiecka purytanka bardzo dziwne pewnie tez tam maja radio maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Marisha 19 - cos ci sie z moja plcia pomieszalo, ja jestem facetem. A pozatym jaka jest roznica miedzy niemcem i polakiem. Czyzbys niemcow nie lubila. Szkoda - wydawalo mi sie ze jestes mila dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
ale niemki sa nieladne wiec nie chca swoich tylkow pokazywac, wkurza mnie jak ktos czegos nie probowal a to krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Przepraszam cie bardzo, przez pomylke wpisalem niewlasciwy pseudonim. Intim ist korekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
nie znasz mnie wiec dziw ze mozesz uwazac mnie za mila dziewczyne, obca dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takim ludziom zal dupe sciska bo w domu maja klody to tlumacza se to strate ze to i tak nie dla niego i perdola swe farmazony takie forum niech sie dowartosciowuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
sama nigdy anala nie probowalam ale skoro geje maja ztego przyjemnosc to chyba hetero tez moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
A co nie jestes mila? Wydaje mi sie ze z toba mozna porozmawiac. Jestesmy tutaj na stronach erotycznych, wiec rozmawiamy o seksie. Nie lubie podszywaczy i osob ktore wlaczaja sie do tematu, i dyskusje zaczynaja od przeklenstw i ublizan. To co, o czym rozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
nie wiem ale nech to bedzie rozsadny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Czyzbys chciala ze mna o gotowaniu, szyciu itp porozmawiac. Rzuc jakims pytaniem, np jaka pozycje lubisz wlozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
standardowa, nie mecze sie wtedy, nie bede wymyslac he niestworzonych pozycji, jestes doswiadczony seksualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Mysle ze jestem doswiadczon. To znaczy ze u ciebe w lozku to tak, ty kladziesz sie na plecy, roszerzasz nogi a facet haruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
nie zawsze ale taka pozycje najbardziej lubie, to czy mozna wpasc przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiek097r
ja lubie jak mi moj męczyzna tam paluszkiem wierci a w drugi ma w pochwie albo penisa, doznania cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiek097r
można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Wydaje mi sie, ze bardzo doswiadczona nie jestes. ale moze sie myle. Ja na przaklad lubie pozycje na jezdzca i od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×