Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żulek.ona

Jak zaliczyc wpadke?

Polecane posty

Gość prokurator_szpieg
Mamy adres IP twojego komputera, ponadto rozdzielczosc ekranu, nazwe systemu operacyjnego oraz przegladarki internetowej. Takie dane wystarcza, zeby jednoznacznie cie zidentyfikowac. Wrobienie w ojcostwo z premedytacja, wg artukulu 23, ustepu 4, punktu 10, grozi kara pozbawienia wolnosci od 2 lat w zawieszeniu na 5 lat, to 3 lat pozbawienia wolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulek.ona
Sam se pobiegaj smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulek.ona
prokurator_szpieg Mamy adres IP twojego komputera, ponadto rozdzielczosc ekranu, nazwe systemu operacyjnego oraz przegladarki internetowej. Takie dane wystarcza, zeby jednoznacznie cie zidentyfikowac. Wrobienie w ojcostwo z premedytacja, wg artukulu 23, ustepu 4, punktu 10, grozi kara pozbawienia wolnosci od 2 lat w zawieszeniu na 5 lat, to 3 lat pozbawienia wolnosci. He dobra dobra tyle osob pisze w necie o takich sprawach i nikogo nie straszycie.. Wrobienie? moze mam konkretny powod. Odrazu wiezienie i prokurator... Dla waszej wiadomosci mam 27 lat i mam juz dzieci.. Nie jestem jakas glupia nastolatka. Zadnych prokoratorow policjantow nie chce widziec a tym bardziej nie mam zamiaru niec sprawy o badziewny post w necie. ZAMYKAM POST.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Niech cię zapłodni jakiś żul spod budki (jak nie wiesz co to zapłodnienie to stwórz nowy temat) chłopakowi powiesz że zaszłaś kiedy założyłaś jego gacie (jeżeli jest tak samo mądry jak ty na pewno uwierzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj...
jak pomysle ze takie cos bedzie miec dziecko ewentualnie.... booosz za kilka lat bedzie pisac na kafe CO ROBIC DZIECKO 2 LETNIE MNIE BIJE A JE TYLKO Z BUTLI POMOCY CO ROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Raczej będzie pytać: czy dziecko 2miesięczne powinno już coś jeść? Bo leży takie w łóżeczku przez miesiąc i się nie rusza. Jak mam się dowiedzieć co mu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulek.ona
wystraszyłam się prokuratora... Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceWiedzieć
O co tu chodzi? To jest forum. ANONIMOWE!! Nawet logować się nie trzeba, dlatego cieszy się taką popularnością. Tu ludzie piszą o wszystkich krępujących sprawach, do których normalnie by się nie przyznali. Więc powiedz nam poprostu po co ci ta wpadka? Co ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pukam w parku
Chcesz wpadkę !? idź, rozbierz się, opierdól jakiemuś zboczeńcowi i gotowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahh fajne cycki ale
ile ty maz lat dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjb;b
raczej założy topik "mam dwójke dzieci, każde z innym facetem. Obydwoje ode mnie odeszli jak sie dowiedzieli, że jestem w ciąży. Od jakiegoś czasu spotykałam się z nowym facetem, postanowiłam go zlapać na dziecko aby i pozostałe miały ojca i by mial kto na moje dzieci zarabiać. ale i ten odszedł gdy sie dowiedział, że zaciążyłam. Teraz jestem sama z trójką dzieci, nie pracuję bo wychowuję, nie mam za co im kupić najpotrzebniejszych rzeczy. Co mam zrobic? poradźcie!!" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbdbd
żulek.ona dziwna kobieto pozniej cie rzuci facet i bedziesz sama wychowywala dziecko a normalnego faceta juz nie poznasz bo nie bedzie chcial byc z Toba zastanow sie co chcesz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbdbd
i pamietaj najwazniejsze - faceci nie chca kobiet z nieswoim dzieckiem tylko desperaci sie na to godza, odejdzie od ciebie i bedziesz wychowywala dziecko sama qrwa pojebana lasko (to tyczy kazdej chcacej wrobic kolesia) przeciez juz nic nie osiagniesz jak stworzysz bachora niezaplanowanego - a facet i tak cie rzuci jak bedzie chcial a dziecko moze byc jeszcze wieksza premedytacja do tego jak ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka.
Drogie Panie. Ja to dopiero mam problem jakich mało. Opowiem wam moją historię może wydać się ona jak z bajki ale cóż uwierzycie jeśli będziecie chciały. Mam 25 lat już 25... 2 lata temu poszłam na studia ponieważ wcześniej w życiu miała trochę pod górkę. Może dla niektórych to trochę późno ale dla mnie w sam raz żeby zacząć żyć i stanąć na własne nogi o własnych siłach. To było 8 lat temu byłam "gówniarą" dosłownie miałam bujne plany na przyszłość moim głównym celem było się wybawić i wyszaleć. Któregoś słonecznego dnia pojechałam z moją dobrą przyjaciółką na dużą imprezę na pobliskim stadionie imprezy takie są organizowane co roku. Chodziłyśmy tak bez celu i miałyśmy już jechać do domu gdy podeszli do nas "Panowie". Troszkę starsi na oko wydawałoby się, że może o 3 lata ale było to aż 6 lat ! Zaczęliśmy rozmawiać. Chciałabym podkreślić, że był to dobrze wychowany młody kulturalny człowiek. Wymieniliśmy się numerami telefonów. Następnego dnia umówiliśmy się na spacer oczywiście było pięknie chociaż szczerze miałam go gdzieś i miałam nadzieje że bedzie to kolejny przelotny flirt. Spotykaliśmy się od jakiegoś czasu a ja poznawałam jego tajemnice. Dowiedziałam się że jest od 7 lat zaręczony z kobietą że są w stałym związku. Nie przeszkadzało mi to bo nadal go nie kochalam... dla mnie byla to zabawa tylko i wylacznie zabawa.. Mijały dni, miesiące a ja coraz bardziej się od niego uzależniałam, wyznawał mi miłość obiecywał wspólne życie rodzinę dzieci dom z ogrodem. Ale ja wciąż nie mogłam zrozumiec dlaczego nie może jej po prostu zostawić.. dlaczego? tłumaczył się przyzwyczajeniem do niej wahał się czy będę odpowiednią kandydatka.. I tak spotykaliśmy sie prawie co dziennie.. Miłość kwitła to było uczucie jakich mało!! Byliśmy tylko my i... nadal jeszce ona choć minęło8 miesiecy. Przy nim stałam się zupełnie inną dziewczyną z małej głupiutkiej dziewuszki przeistoczyłam się w dojrzałą kobietę poważnie myślącą o życiu. Pamietam to jak dziś 27 czerwca pojechalismy na 2 dni nad morze... chwila uniesienia i... gorący seks na plaży nocą Od naszego pierwszego spotkania minął ROK a my wciąż żyliśmy w ukruciu on wciąz miał narzeczoną.. Mimo, że mnie kochał odszedł ode mnie nie potrafil jej zostawić.. bardzo dokladnie pamietam tę rozmowę płakaliśmy oboje ale decyzja zapadła. To był koniec tego romansu, tej miłości... Nie widziałam go już 8 lat myślę o nim bardzo często prawie co dziennie bo jest coś co przypomina mi go każdego dnia to jest nasz syn. Oliwer. Jedyne czego żałuję to, to że ta ciąża od samego początku była zaplanowana. O wszystkim wiedziałam. Ale wiecie czemu on nie wie? Kiedyś mi powiedział że dla niego dziecko i kobieta ktora je urodzi beda najwazniejsi he ja nie chcę nią być bo byłabym nią z przymusu nie z miłości i porzadania. Jedyne czego nie żałuje to moje dziecko moj syn z ktorego jestem dymna jak paw. Jestem szczesliwa dajemy sobie rade sami... twarde z nas sztuki.. ;) Dziewczyny!! Nie popełniajcie żadnych głupstw.. chociaż każdy uczy się na swoich błedach bierzcie przyklad ze mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa z ziemniakami
Mandarynka piękna historia. jesteś prawdziwą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madarynka jestes ieodpowiedzialna i egocentryczna. zrobilas straszna krzywde swojemu dziuecku. ie mowiac o jego ojcu....strasznie mi ich zal. a ty....szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniala kaobieta nie poswieca dobra wlasnego dziecka w imie wlasnej wygody i poczucia bezpieczenstwa...jesli tego nie rozumiesz jestes po prostu glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka.
Germaine Geer. Nie zrobiłam i nie robię swojemu dziecku krzywdy. Dostaje ode mnie tyle miłości ile tylko mogę mu dać zapewniam mu wszystko. A jeżeli dla ciebie każde dziecko które jest zaplanowane jest krzywdzone to do cholery jakie życie będzie miało Twoje? Nie miałam pojęcia, że spotka nas taki los miałam nadzieję na "kwiecistą" przyszłość. Więc nie oceniaj mnie po mojej historii. Żegnam Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego punktu widzenia widać,ze to nastolatka która zamiast zabrać się za książki i z*********ć do szkoły znalazła sobie niedawno chłopaka i pomyślała "hmm chce mieć dziecko" chłopak mądrzejszy od dziewczyny..a jak wpadnie, ten ją kopnie w d**e a ona będzie płakać,bo chciała się pobawić w rodzinkę. Dziewczyno zastanów się co ty piszesz!! Pomyśl że jest odwrotna sytuacja twój chłopak bardzo by pragnął dziecka a ty za wszelką cene byś nie chciała i by zaplanował sobie taką wpadkę. Co byś zrobiła jak byś sie dowiedziała co wymyślił? kopnęła byś go mocno w d**ę i nie chciała byś go więcej widzieć. Powiem ci jedno on zrobi to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sa wlasnie kobiety. Ledwo pozna faceta i od razu wydaje jej sie,ze to ksiaze z bajki,z ktorym chce spedzic reszte zycia. Daje mu sie przeleciec na pierwszej randce i pozniej chodza samotne mamusie bo okazuje sie,ze zaden z niego ksiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×