Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lallalaa

Czy on się jeszcze odezwie??

Polecane posty

Gość Lallalaa

Pokłóciłam się z facetem z jego winy dzien pozniej zadzwonil do mnie i zaczal odwracac kota ogonem oczywiscie...wiec mu powiedzialam ze nie bede z nim dyskutowac ze to byla jego wina i takie tam w dodatku troche mi naublizal powiedzial mi ze mam nie równo pod kopułą więc sie wkurzylam i rozłączyłam.Ciekawa jestem czy sie odezwie jeszcze :/ jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallalaa
czy ja powinnam do niego sie odezwac czy czekac az on to zrobi, fajnie by bylo gdyby mnie przeprosil...w koncu to on zawalil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallalaa
dziekiza radę!! :) to czekam....byle nie za długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi naublizal powiedzial mi ze mam nie równo pod kopułą więc sie wkurzylam i rozłączyłam.Ciekawa jestem czy sie odezwie jeszcze ja pierd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhavlih bi
Przyjemniaczek, nie ma co :D Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego kobiety sobie na to pozwalają?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhavlih bi
A nie lepiej być pojedynczym niż użerać się z takim f*iutem? Co to za przyjemność? Zdarzały mi się w życiu "samotne" lata i też było fajnie :) I na pewno lepiej niż z jakimś palantem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze sie :) mnóstwo jest facetów którzy szanują kobiety :) Tylko wy źle szukacie i czasami bierzecie pierwszy lepszy egzemplarz tylko po to by ktoś przy was był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhavlih bi
Różyczka35, nie przesadzaj. Spotkałam na swojej drodze wielu sensownych facetów. Znajome kobiety też mają takich. Jeśli ktoś Cię nie szanuje to po prostu kopiesz go w dupę i heja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhavlih bi
Zawsze szczery, święte słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, tacy mężczyźni są. Ja z reguły źle trafiałam, ale teraz jestem z kimś, kto mnie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczac regres tych kobiet, ktore szanujacego je faceta zostawia dla misia bez szyi ale z bmw" dokładnie jak piszesz;) ryk i odkręcanie;) czasami taka fujara sie lituje i z powrotem przygarnia taka pannę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz jestem z kimś, kto mnie szanuje. " więc dbaj o ten zwiazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego ja nie mogę na takiego trafic? " to wyloguj sie z sympatii,fot.pl, i NK a będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szukam takich. ,oni sami staja na mojej drodze" to zacznij chadzać inna drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallalaa
Ja wlasnie sobie nie pozwalam dlatego sie z nim poklocilam i czekam az dotrze do paly ze to jego wina i ze zle zrobil, a wy od razu o biciu i piciu...gdybym sobie pozwalala na zle traktowanie to raczej nie byłoby klotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×