Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Lookrecjo

Polecane posty

Figuruje, figuruje. :classic_cool: Chociaz ostatnio mialam stracha, ze mnie jeden cwiczeniowiec wykreslil, bo sie spoznilam i obok mojego nazwiska ktos byl wykreslony, z daleka nie widzialam kto i myslalam ze ja, tak wiec sralam w majtki cale zajecia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły matujący też mam , brązującym tylko koryguję :D Podkład do tej pory zawsze z revlonu, ale jakoś mi nie pasuje na zimę i szukam czegoś nowego do cery mieszanej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
True Match? Też miałam ale krótko się utrzymywał na mojej gębie. Muszę poczytać opinii o innych , może coś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz pewnie . Ja się przyzwyczaiłam i tez zawsze mam makijaż. chyba,że nie ruszam się z domu wtedy daję odpocząć skórze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz, że nie przesadzam:o Ogólnie to się nie maluję, tylko podkład i puder. Ale po domu też nie, wiesz - dzieci za małe, by zauważyć, jak bardzo wiedźmowata jest ich matka, a mąż przyzwyczajony :D Machnął ręką, pogodził się z tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dlatego mam mało przyjaciół. Ale prawda jest, jaka jest:) Ale dlaczego bać się prawdy? Oczywiście, żartowałam, dla niego jestem ładna:o Ale on jest spaczony odrobinę:o A ty masz kogoś na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało ale pewnie prawdziwi ? U mnie to skomplikowana sytuacja, ja mam dziwny charakter sama nie wiem czego chcę, ciągle muszę być w ruchu, i osoba na której mi zależy i wzajemnie nie potrafi tego zaakceptować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×