Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna beti

krótka sukienka na wesele

Polecane posty

Witajcie, w lutym wychodzę za mąż, jestem w ciąży ( bardzo prosze nie oceniac czy to slub przez wpadke itp) nie bedzie zadnego wesela, ewentualny obiad dla rodzicow i swiadkow, skromna ceremonia w kosciele i teraz mam pytanie, moze troche glupie ale jak sie ubrac?? myslalam moze o sukience takiej do kolan albo cos w tym stylu?? czy moze mi ktos cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś w ciąży
to nie możesz iść w krótkiej, bo będzie widać żylaki, które ci lada dzień wybulą, będziesz wyglądać ohydnie! i na pewno zasłoń ramiona, bo nie ma nic gorszego niż ciężarna, której wylewa się cyc z gorsetu... a tak poza tym to żenada najpierw się pukać bez oporu, wpaść, a później udawać niewinną i brać ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
Pitu, pitu. A dlaczego autorce mają się pojawić żylaki ? To nie jest żadna norma Jak dla mnie skromna sukienka do kolan bedzie w sam raz, może coś w ten deseń ? http://images48.fotosik.pl/159/afc73dbeb3c50f58med.jpg Ta środkowa na skromną uroczystość myśle ze jest strzalem w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
W lutym w krótkiej sukni? Jeszcze w ciąży? Zaziębisz siebie i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy który miesiąc-bo jak ciąża zaawansowana to te sukienki podane wcześniej się nie nadają:p ale z długością możesz pokombinować tylko tak żeby nie wyszło okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
Bez przesady, założy rajstopy, plaszcz, przecież ten skrawek tiulu czy czegoś tam aż tyle ciepla nie daje ;) podejżewam że autorka nie wychodzi za mąż w 7-9 miesiącu wiec brzuch nie powinien być jeszcze tak widoczny :) aczkoolwiek z długością zeczywiście da się pokombinować, jesli to bedzie nawet widoczny a mały brzuszek to sukienka do kolan nie bedzie wygladała źle :) Możesz też przeciesz poszukać kroju do polowy łydki, te suknie też są ładne i przewaznie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDix3
Słuchaj idz w takiej sukience zeby Ci było wygodnie :) Jest multum sukienek .. nawet teraz robią sukienki dla kobiet w ciazy .. pełna gama.. Tylko wiesz .. licz sie z tym ze to bd luty .. bd zimno .. w kosciele tak grzeja jak grzeja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggghhhhh
fajnie ze temat z 2010 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parablemos
Nie zwróciłam uwagi na datę ;-) Najważniejsze jest rozsądne dopasowanie sukni pod miejsce - jeśli ślub kościelny, to nie wolno zbyt wiele pokazywać. Moim zdaniem to kluczowe. Krótka suknia suknia ok, ale na pewno nie w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorka24
Suknia do kolan może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrum00[A]wp -pl
Witam. Sprzedam używaną suknię "Pronuptia Paris". Na tę okazję sprowadzona do Kraju z Paryża. Kontakt tylko e-mailowy. Cena 45% nowej. Pozdrawiam Piotr PS. Lokalizacja --Wielkopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×