Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rybka sola w panierce

Wózek, wózek wózek.....

Polecane posty

Gość rybka sola w panierce

Prosiła bym o radę, zamierzam kupić wózek spacerowy, bez gondoli ale z fotelikiem, jeżeli chodzi o spacerówkę to zamierzam włożyć w nią niemal że noworodka, więc musi być rozkładana do zera, najlepiej na pompowanych kołach, 5pkt pasy, lekki stelaż, no i wygodna dla dziecka, dobrze by było jak by miała folie na podnóżku i na rączce, daszek pięknie zabudowany, no i żeby dziecko się zimą w kurtce spokojnie zmieściło a nie jak w większości wózków ciasnota... Poradźcie coś proszę bo się nie znam na firmach, cena max do 2000,00 Przypomnę jeszcze że chodzi o wózek spacerowy i fotelik dla noworodka, gondola odpada:) Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka sola w panierce
A co to szkodzi pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest dopinany fotelik
to przeciez mozna a spacerowke da sie na plasko rozlozyc to jak gondola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooooooooooow
alegro nie gryzie nie kopie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka sola w panierce
No otóż to, są przecież różne wkładki czy na lato czy na zimę... Więc czekam na propo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxgsdg
Cena do 2 tys chcesz bez gondoli, a po co? Wszystkie lepsze wózki dostaniesz do 2 tys i wszystkie mają gondolę. Nie chcesz, gondoli nie używaj, ale, skoro jest w komplecie i tak ją dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka sola w panierce
A czasu ile się zmarnuje, ło joj.....a wolała bym przeglądać konkretne firmy polecane i sprawdzone a nie wszystko i nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooooooooooow
ja ma ten co justyna poleca i jak dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooooooooooow
mozna kupić sama spacerówkę i dokupić fotelik i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc tego nie rozumiemmee
Generalnie większość spacerówek rozkłada się na płasko. ja urodziłam latem, gondolę miałam i w ogóle z niej nie korzystałam, rozłożyłam spacerówkę na płasko i dziecko spało jak w gondoli, więc nie rozumiem tego całego oburzenia. Dziecko na płaskiej powierzchni nie dostanie skrzywienia kręgosłupa, ani nic mu się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia pewnie się przekręci
i wykręci i wyleci nogami od tyłu, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki wozek chyba TREKKO, to jest spacerowka, z ktorej da sie zrobic wozek gleboki, wlasnie na poczatek i nie trzeba miec dodatkowej gondoli, i mozna sobie tez dokupic dodatkowy fotelik wczepiany do niego, jak wybieralam swoj to wlasnie nad tym tez sie zastanwialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

spory wybór wózków spacerowych mają w sklepie Tosia, ja ostatnio kupiłam model maxi cosi w dobrej cenie i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Jaki necro posting 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

ja kupiłam Baby Design Lupo Comfort 3w1 i taki właśnie wózek 3w1 był ideealny dla moich potrzeb, w sklepie Tosia gdzie robiłam zakupy był jeszcze na promocji i jestem zachwycona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Też w sklep-tosia.eu zakupiłam wózeczek, z tym, że postawiliśmy na model Cybex i sprawdza się rewelacyjnie. Obecnie szukamy większego fotelika samochodowego i przyznam, że wybór jest przytłaczający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka

Rzeczywiście mają fajne rzeczy w tym sklepie tosia i chyba zdecyduje się na zakup spacerówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia78

Genialny model cybexa znalazłam na sklep-tosia.eu i mogę polecić sklep szczególnie za wsparcie obsługi klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość jasia78 napisał:

Genialny model cybexa znalazłam na sklep-tosia.eu i mogę polecić sklep szczególnie za wsparcie obsługi klienta

Nie kupujcie przez neta, najpierw iść i obejrzeć w sklepach stacjonarnych dają rabaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy Baby Joger z serii Commuter, teraz akurat promocje mają. To jest 2w1. Super design, prowadzi się nieziemsko łatwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×