Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xKASIAx

Pamiętniki wampirów-ogląda ktoś?

Polecane posty

Gość blablablaaaaaaaaaa
yhym :D obejrzałam już drugi sezon prawie ;) nie lubię takich rzeczy ale cholernie wciągneło :) mimo moich już 26 lat na karku :) bo mogłoby się wydawać ze to serial dla nastolatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \vero/
eeee tam, wiek jest tutaj bez znaczenia, ja mam 20 lat i oglądam , ale to jeszcze nic - wciągnęła się też moja mama, która ma lat 39 ;D Świetny serial, a najlepszy jest Damon :D ja niestety jestem na etapie odcinków z tvn, czyli niezbyt daleko;D ale tak mnie zaintrygował ten serial, że zamierzam oglądać online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whathappentous
Ten serial jest świetny...a Damon...ohh BOSKI , po prostu boski - te oczy! < 3 w ogóle mam wrażenie, ze jakieś 70% (co najmniej) fanek tego serialu woli Damona niz Stefana :D ja tez oglądam na tvn niestety, ale juz nie mogę się doczekac nast. odc. i planuję ściągnąć z netu :D mógłby ktos podrzucić jakąś stronkę z linkami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo , ale te odcinki na tvn właściwie są jeszcze nudne trochę ... to sie rozkręca poźniej ;) polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz ściągnąć ?ale to długo Ci zejdzie,nie wolisz oglądać online? skopiować adres na tv.wrzuc.to i bez limitu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
ja oglądam:-P nawet w tej chwili 2 sezon odc 5:-D fajny serial heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
ja tez jestem na etapie tvn-u...fajny film...ale mi się bardziej Stefan podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka990
a mi Damon 👄 chociaz obaj są fajni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie, że rozkręca się później? Ja zaczęłam na Tvn oglądać i narazie nudne jak flaki z olejem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love.and.death.
nudne, dlatego że oglądasz z lektorem ;) mnie też się wydawało nudne, dopiero jak sobie obejrzałam z napisami stwierdziłam, że nawet pierwsze 3 odcinki są super. Tłumaczenia z tvn są beznadziejne, wiele fajnych rzeczy pomijają , albo tłumaczą tak, że coś co jest zabawne w oryginalne w tłumaczeniu wcale takie nie jest - a widzowie tvn nawet o tym nie wiedzą :D i to jest smutne ;/. Pamiętam np. z ostatniego odcinka, Damon powiedział do Eleny, że wyglądała na nieszczęśliwą na treningu dla cheerleaderek a ci z tvn przetłumaczyli, ze wyglądała żałośnie ;/ Damon na pewno by tak do niej nie powiedział, bo przecież próbuje się do niej zbliżyć;/ Dlatego ja nie lubię oglądac seriali w polskiej tv ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ma to jak film dla
nastolatek z aktorami powyzej 30tki ;) ten Stefan jest paskudny jak nieszczescie moze sie ubiegac z tym innym wampirem - edwardem o nagrode dla najbrzydszego wampira :D :D a co do seriali juz leszy jest true blood gdyby nie idiotyczne miny sookie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaavva
On nie jest brzydki. On ma specyficzną urodę... można powiedzieć , że jest piękny inaczej:D, podobnie jak Pattinson, chociaż chyba Paul jest już ładniejszy :P A kto tam jest powyżej 30-tki? (jeśli chodzi o młodzież ofc) Chyba tylko aktor grający Damona. Nina (Elena) ma 21 lat np. A zresztą co to ma do rzeczy ile mają lat? w ogóle nie rozumiem Twojej uwagi. :| love.and.death, popieram , ja tez nie cierpię oglądać filmów z lektorem :O Już nawet nie o to dziwaczne tłumaczenie chodzi, ale po prostu fajnie jest posłuchać głosów aktorów a nie lektora ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaw
Ja tez zaczęłam oglądac z tvn , od 2 odc. i tak mnie wciągnęło, że oglądam teraz online (dzięki za stronę) i jestem już na 7 odcinku 2 serii. :D I mogę wam szczerze polecić ten serial jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości czy oglądać - fakt, pierwsze odcinki nie są bardzo zachęcające , ale dajcie szansę TVD, im dalej tym lepiej, no a 2 seria to juz w ogóle jest mistrzowska ;D Polecam, seriooo. P.S Achhh, ten Damon... *_* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaw
A Stefan wcale nie jest paskudny!!! Pff...nie wiesz co dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinomaniaczka2011
Czytałam i oglądałam(nie wszystkie rzecz jasna) i stwierdzam, że książka lepsza o niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcvds
a ja uważam, że wręcz przeciwnie, książka jest bardzo nudna momentami a serial tylko na początku był nudny. Rzadko mi się zdarza żeby książka podobała mi się mniej , ale w tym wypadku akurat tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVD 4ever
Hejka 🖐️. Ja też kocham ten serial. Pragnę kochać się z Damonem i Stefanem w sali tronowej jakiegoś romantycznego pałacu, gdzie miałoby to miejsce przy blasku świec i bylibyśmy cali obsypani płatkami czerwonych róż ❤️ Damon&Stefan FOREVER AND EVER 👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o staraaa
ale dowalilas hahahah ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrexdddd
haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone like u
myślicie, że Damon będzie z Eleną? fajnie by było. Stefan jakos mnie denerwuje trochę, taki rozmemłany jest a do tego wprost idealny a ideały są NUUUDNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś depilowałam pięty
myślę, że D&E będą razem...przez chwilę... nie wiem czy to będzie jakieś chwilowe "zamroczenie" u Eleny czy naprawdę coś do niego poczuje... ale myślę, że będą się spotykać: D i dobrze, pasują do siebie a Stefan jest nie dość, że jakiś dziwny na twarzy to za bardzo przypomina mi Edwarda ze Zmierzchu i to wcale nie jest fajne :/ też jest takim dżentelmen , normalnie takie to słodkie, że aż niedobrze się robi :/ ja tam wolę takich aroganckich doopków jak Damon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodajcie
laski, gdzie mogę obejrzeć 4 odc pierwszego sezonu?? bo na itvp ładuje się do 1,5 mini ootem zgon :(((( podeślijcie linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiiika
do zapodajcie - http://iitv.info/the-vampire-diaries/ Hm... jeśli nie mozesz obejrzec na tej stronie, to nie wiem gdzie, dlatego że na wszystkich stronach z serialami online są takie same linki do megaupload. ale przecież możesz sobie ściągnąć, np. z peb.pl , tam są wszystkie odcinki:) omgomgomgomg - no , jest :D cudowny:D < 3 echh, niech on się najlepiej sklonuje w milionowym nakładzie, wtedy wszystkie jego fanki mogłyby mieć swojego "Damona" :D someone like u - przeczytaj ksiązki to się dowiesz czy będzie z Eleną :) ja bym mogła napisać czy będzie czy nie, ale nie chciałabym spoilerować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf___________
??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na iitv ;) bez limitu jak chcecie to na tv.wrzuc.to Hahaha..Trochę za stara jestem żeby tak się kochać w aktorach :D Mimo,iż Damon starszy ode mnie jest,Stefan też:P widać,że jest polakiem. Zgadzam się,że film z lektorem (szczególnie tym na TVN-ie) to jedno wielkie nieporozumienie z napisami to jest coś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×