Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rzata małgo

warczypies przekonałeś mnie.

Polecane posty

Gość brzydula eksponuj piersi
bo masz bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,to prawda bo ja sobie tak tylko gadam :P:P:P ej ale czemu zawsze jak ktoś sie zwraca do kogoś kto ma kilkuwyrazowy nick to zwraca sie po tym pierwszym członie a nie po tym drugim? czemu jestem od razu piwnicą a nie strychem?? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu głupio? :P:P:P pies to fajne zwierzę :classic_cool: Ty to chyba oszukałas przeznaczenie bo zamiast małgo rzata jesteś rzata małgo :P i dzięki temu mogą do Ciebie gadać rzata zamiast małgo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to chyba oszukałas przeznaczenie bo zamiast małgo rzata jesteś rzata małgo i dzięki temu mogą do Ciebie gadać rzata zamiast małgo 10/10!!!!!! :D ja, jak to się mówi.. pokonałam system :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak jawnie,bo np. ja też moge powiedzieć że pokonałem system bo może chodziło mi tak naprawde o to żebym był piwnicą a nie strychem czy też na strychem :classic_cool: ale tu już mówimy o utajonym systemie bo mój nick może być naprzemienny :) zresztą zaraz zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak zostałabym przy piwnicy.. bo to w końcu piwnica na strychu a nie strych w piwnicy. to ma sens. warczy no ale ty jesteś niedyspozycyjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×