Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzmiel888

Szczecin randka, kino, spacer!!!

Polecane posty

Gość Janina ze Szczecina
Spacer w taką śnieżycę? Chyba cię poyebało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina ze Szczecina
Na kafe to same zdziry i kury domowe piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko,nie sposób sprostać Twym wymaganiom.... Cóż nikt nie powiedział,że możesz Ty być Tą,która będzie mi odpowiadała. Dość niewybrednie nazywasz kogoś, kto chadza do kawiarni.....Dlaczego???? Piszesz takie plugawe.........jhcawikejhe Czy uważasz, że w ten sposób ukryjesz swoje kompleksy??? ŚMIESZNE!!!!! Moim zdaniem ludzie, którzy piszą podobnie jak Ty takie bzdury, są mocno niedowartościowani i mają swoje miejsce pod czyimś butem.:):):) Spacery w taką pogodę???? Jeżeli uważasz,że to zły pomysł, siedż w domu do wiosny i chlaj ile wlezie!!!!!!! To jest właśnie bardzo charakterystyczne dla osób Twojego pokroju. Z głębokim poważaniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolino36
mogę być chętna, tylko to zimno...ale wiesz co śniegowce mam, a na orła ma być dżem, idziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehh bo nie wiecie co dobre:)..spacer i do tego rozgwieżdżone.. niebo ,,i śnieg pod nogami ...a dalej...rozgrzewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolino36
taaa spacer dziką plażą..chyba w dąbiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? nie powiem gdzie ..nie zdradze bo cała kafeteria tam przylezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolino36
Muzeumianka W Szczecinie plaży nie ma bo szczecin nie jest nad morzem inteligencie. Oj chyba w Szczecinie nie byłaś, plaża jest i to nie jedna oczywiście nie taka morska ale przy jeziorach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolino36
zerwany dach Kina kosmos juz dawno nie ma A obok kino Pionier jest heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiacie sie a kto powiedział ,gdzie jest ta plaza o moze na Marsie tam ..tez jest woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka36
nooo skoro na Marsie jest plaża to ja już tam lecę...;) może będzie cieplej niż w Szczecinie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co! nie bede nie grzeczna ale w statku kosmicznym są tylko 2 miejsca:( juz nie wymądrzam sie za kare dwa karne klapsy na zadek :) 🖐️ dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzeumianko może tak?Fajnie piszesz.Napisz do mnie maila. Nie pisałem o spacerze na plaży...hihi Ale niechaj tam.Może być i plaża i nad morzem...:) Najwyżej tyłki nam zamarzną. A co do morza, mamy niezbyt daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobki są takie sobie.Na lody wystarczy.Na obiadek też....Może być zupka chińska????:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×