Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy lepszy pierścionekk

kobietki jaki lepszy pierścionek

Polecane posty

Gość czy lepszy pierścionekk

kobietki wypowiedzcie się czy lepszy pierścionek z piękna cyrkonia czy malutkim brylantem mierzyłam taki i taki, ale zakochałam się w takim z białego złota, co ma piękną średnią cyrkonią która jest kryształem swarovskiego... no piękny, 100 razy bardziej mnie urzekł niż te pierścionki z brylancikami małymi które mierzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdawdewfwada
każdemu się podoba co innego, pierscionek ma się Tobie podobać a nie nam mnie np. podobaja się szmaragdy i o takim pierścionku marzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie wolalabym mniejszy brylant, bo dla mnie pierscionek zareczynowy powinien byc z kamieniem szlachetnych, czyli diament, szafir, rubin, szmaragd. ale jak Tobie podoba sie ten z cyrkonia, to bierz z cyrkonia ;) najwazniejsze, zebys byla pewna, ze od wlasciwego faceta go bierzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyrkonia jest tez soro tansza;-)) mi sie podobaja cyrkonie aczkolwiek dostalam brylant - jak dla mnie moglo by to i byc kolorowe szkielko bo w ogole do tego wagi nie przywizauje;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyrkonią która jest kryształem
............litości!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ggg....
wybierz też który ci się podoba ale tak w ogóle czy pierścionek zaręczynowy musi być z brylantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×