Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felicjanka30

drzwi do mieszkanka?

Polecane posty

Gość Felicjanka30

Hej kochani! Poszukuje jakiś niezłych i ładnych drzwi wejściowych do mieszkania. Zakup dopiero w nowym roku ale muszę się powoli decydować bo niedługo ruszamy z remontem (postanowienie noworoczne :) Upatrzyłam sobie portę opal i nawet mi się podoba. Może podpowiecie coś o tych drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablosss
Niezłe postanowienia noworoczne :) męża pewnie zaciągniesz i będziesz mu kazała robotać ;);) Ja u siebie mam akurat zewnętrzne od pol skone ale rodzice mają wstawioną portę opal i w tej cenie to bardzo przyzwoite rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farellka
Może ją bardzo kocha ten chłop, że się zgodził na takie postanowienie :) ja swojego się nie mogę doprosić od 3 lat! ! ! Nie będę już gadać ile miesięcy zeszło mu na złożenie półki ściennej :) A jeść to codziennie chce! Ale zaraz to o drzwiach wątek a nie o chłopach!? Nie znam się za bardzo ale montowaliśmy rok temu drzwi właśnie od porty. Jakiś inny model, na pewno nie opal. Kupiliśmy z uwagi na cenę i wygląd. Żadnych problemów, więc chyba możesz brać te upatrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjanka30
Postanowienie było jak najbardziej wspólne :) Powiem więcej nawet maż bardziej nalegał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonFranco
NIE Przejmuj się! My mężowie jesteśmy zawsze lepsi między świętami a sylwestrem :D w nowym roku wróci stare! Odnośnie drzwi...to jeśli ten model od porty ci się podoba, śmiało możesz brać. Cena jest też dość atrakcyjna w stosunku do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teggtget
ja tez mama porte ale jaki model nie wiem -polecam szukalismy drzwi we wrzesniu i prawie wszedzie maja same chinskie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laylabe
Ooooo :):):) Mam dokładnie takie drzwi. Bardzo dobrze wyglądają i sprawują się extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulista
mam problem z wyborem drzwi wewnątrzklatkowych. Muszę wymienić i nie wiem na jakie, żeby później nie było z nimi kłopotu.Nie chcę antywłamaniowych ale w miarę przyzwoite, żeby po kopnięciu nie wyleciały. Chińskie odpadają. Może ktoś mi doradzi?No i żeby były dostępne na terenie Radomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan P
Jak drzwi zewnętrzne to polecam polskiego producenta na prawde bardzo solidnych drzwi drewnianych, sam sprawdziłem, pozdrawiam http://www.lizurej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazkrakowa
poszukuję drzwi. ktoś może polecić jakąś fajną firmę z Krakowa lub okolic? będę wdzięczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałem sobie nie tak dawno drzwi do pokoju na poddaszu i bałem się, że będzie problem z montażem, przez skosy...Ostatecznie wszystkim zajęli się panowie z Multi Form (kontakt do nich - multiform.pl/salony/krakow-fiszera/55) z salonu na Fiszera i oni sobie poradzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×