Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaktusowata

1.01.2012 nowy rok nowe postanowienia :)

Polecane posty

Gość qwertyui
jestem chetna, mam 10kg do zrzucenia :) a ty ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 7 na poczatek a pozniej sie zobaczy :) co planujesz ? wprowadzac jakias diete czy tak jak ja zmienic zle nawyki na dobre? moze jakies cwiczenia? napisz cos wiecej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
W 2012 jest koniec świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
mam 27 lat, wzrost 180cm, waga obecnie 70kg, jeszcze pol roku temu wazylam 60, cwiczylam 3 razy w tyg, i mialam super figure, ale jakos tak sie zapuscilam, bo mialam problemy osobiste, ale juz od jutra zamierzam sie wziac za siebie, musze znowu zaczac cwiczyc i przestac sie obzerac, co do diety to nie wiem, zastanawiam sie nad amerykanska i kopenhaska, a ty co powiesz o sobie??/masz plan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
poza tym przez ten czas jeszcze palilam fajki, jadlam slodycze, wiec z tym tez koniec!!! cellulit mi powychodzil, a wczesniej nie mialam tego swinstrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie :) moj plan to zdrowo sie odzywiac , nie jesc fast foodów , ograniczyc słodycze, unikac smazonego i tłustego . chce dojsc do celu i nie zalezy mi aby nastopiło to szybko. wole zeby było skutecznie i na zawsze :) ja mam 29 lat ,168cm i waze 67. w sumie to zawsze wazyłam własnie cos kolo tego ale teraz postanowiłam cos z tym zrobic . jestem mama 6 miesiecznego bobasa i to własnie chyba ta ciąża wpłyneła na mnie ze postanowiłam cos z tym zrobic :) całkiem niedawno udało mi sie wrócic do wagi sprzed ciązy ale apetyt urósł mi na wiecej tzn mniej kilogramów co do cwiczen to nie chce nic sobie obiecywac bo nie wiem jak to u mnie z czasem przy dziecku ciezko jest cos zaplanowac heh tez pale fajki , maz sie wkurza i kaze mi rzucic ale nie jestem pewna czy mam na tyle silna wole . a ty ile juz palisz? długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
u mnie z fajkami jest tak, ze kiedys palilam, jak bylam nastaolatka, potem rzucilam i caly czas cwiczylam, palilam tylko okazyjnie, ale teraz przez te pol roku palilam dosc duzo, bo mialam problemy osobiste, ale juz koniec z fajkami, bo i cera sie psuje i zeby itd... chodzilam na silownie regularnie, ale niestety od lipca jest zamknieta i nadal nie znalazlam innej w okolicy, bo gdzies jachac to mam lenia, ale znalazlam aqua-aerobic 5 min drogi ode mnie, wiec od poniedzialku mam zamiar sie zapisac i szukac silowni w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
na razie robie te cwiczenia 3 minutowe, nie wiem czy slyszalas... a6w tez jest dobre, ale nigdy mi sie nie udalo dojsc do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak słyszałam o tych cwiczeniach ale u mnie ciezko z mobilizacja dla przykładu podam ze siostra moja jest własccielka fitness klubu i do niej tez mi sie jezdzic nie chce twu nie chciało bo teraz od kad młody jest na swiecie to zal mi kazdej chwili poza domem heh ja pale od liceum z przerwa na ciaze w ciazy nie paliłam i jestem strasznie głupia ze po ciazy zapaliłam tego jednego , bo od jednego sie zaczeło pozniej były kolejne pozniej kupiłam paczke i wpadłam na dobre . na szczescie nie pale duzo paczka starcza mi na kilka dni :) ale zawsze jest to trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
to zazdroszcze ci siostry :) moze ladnie wygladasz z tymi kilogramami,dlatego masz niska motywacje, bo ja mimo tego ze jestem wysoka, to bardzo brzydko tyje, wiec musze byc szczupla, bo mi tluszcz idzie w oponke i udzicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1,01,2012 ???????
hahaha to jeszcze czas na postanowienia hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui...
Witam!!! od dzis nie ma wymowek!!! ps. ktos mi ukradl nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdddddddddddwq
ja tez sie zaczynam zdrowo odzywiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdddddddddddwq
mam tez zamiar cwiczyc i pic duzo wody zeby miec ladna cere:) i codziennie zielona herba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×