Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angie_angie

najlepszy sposób na katar?

Polecane posty

Gość KaskaP5134
Korzystaliscie z leku o nazwie Xylometazolin VP? Bo wyszukiwalam informacji dotyczacych tego produktu i nic nie moge znalezc. Mozecie cos powiedziec mi o tym leku? Warto go kupowac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Tutaj jest troche opinii o Xylometazolin VP: http://www.listalekow.pl/xylometazolin-vp/ - myslicie, ze warto sie tym zasugerowac? Nie w smak mi sie przejechac i roztrwonic bezsensownie kase, dlatego pytam Was. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją uwagę od razu zwrócił inhalator – króliczek czyli Baby Sanity. I jak pokazywałam w internecie córce to też jej się spodobał. Inhalacja jest bardzo wygodna, szybka i wydajna. No i też naprawdę ten wygląd dużo robi, bo córka się mniej denerwuje przed inhalacją, nie ma jakiegoś odruchu żeby uciekać itp. a takie reakcje u dzieci się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanna51
Na katar wirusowy, bakteryjny oraz alergiczny nieżyt nosa daje dziecku lek o nazwie Nozitix i jeszcze sie nie zdarzylo by nie pomogl. Co prawda wczesniej probowalam tez innych kropelek/sprayow ale nozitix spisuje sie jednak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź do orchowca tam wymieniają katar na sraczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homero
Nozitix jest bezpieczny dla dzieci? Nigdy o tym nie słyszałam, ale skoro jest na 100% bezpieczny i przede wszystkim skuteczny to chyba warto go zakupić. Przetestuję nozitix i dam znac jak z efektami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianabb
Wygodnie jest wyprodukowany model Simple. W tym sensie że ma długie przewody i od prądu i przewód z powietrzem, także dużo łatwiej jest go sobie w dogodnym miejscu w mieszkaniu ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka00
Ten co my używamy czyli Simple jest o tyle wygodny że przewód ma długi także można go sobie dowolnie w domu ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wielu leków i terapii jest dostosowany Simple, jak na swoje małe wymiary to dużo potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sinupret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaklimek
Prosty jest Simple Sanity, jakoś od wakacji go uzywamy i chodzi szybko, równo, aerozol jest odpowiednio przetworzony zeby spokojnie sobie pobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliorek
Szczerze to nie ma najlepszego sposobu na katar bo każdemu pomaga w sumie co innego dla mnie złotym środkiem okazał się spray do nosa Nozitix i jesli jeszcze nie testowaliscie to polecam, bo jest bardzo skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaMotowilo
Nozitix fakt u nas się również bardzo dobrze sprawdza, moja córka 4 letnia uwielbia go, bo niestety z wcześniejszymi sprayami do noska było ciężko żeby jej dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Simple sobie kup, jeśli o mnie chodzi to bardzo dobrze ten model oceniam, tani, prosty w obsłudze, nie zacina mi się podczas podawania aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoskatoska
A co sądzicie o sprayu http://nozitix.pl/ ? Podobno sporo osób poleca jest niezwykle skuteczny, a ja mam taką alergię że mi po prostu cieknie z nosa pracuję w biurze i to jest uciążliwe jak tak ciągle smarkam jeszcze ludzi rozpraszam sądzicie, że warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecam inhalator Novama Familino Pro włoski, na gwarancji dożywotniej. W końcu mam inhalator który jest naprawdę cichy i nie przeszkadza w podawaniu lekarstwa małemu dziecku (4 latka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Łatwo było mi sobie poradzić przy pierwszej inhalacji z Simple. Uproszczony model, z wygodną maseczką która dobrze układa się na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 6.06.2019 o 14:35, Gość majka napisał:

Łatwo było mi sobie poradzić przy pierwszej inhalacji z Simple. Uproszczony model, z wygodną maseczką która dobrze układa się na twarzy.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×