Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwestrowy detektyw

Ogromne pożądanie nieznajomej dziewczyny.... która nie jest w moim typie

Polecane posty

Gość Sylwestrowy detektyw

Jest taka dziewczyna, do której czuję wręcz gigantyczny, nieopisany pociąg fizyczyny. Coś co sprawia, że chce ją mieć nagą na swoim łóżku, chcą ją mocno całować i kochać się z nią całą noc. Znam ją tylko z widzenia, więc tym bardziej nie wiem skąd u mnie takie pragnienia. Jest dość ładna, ale też nie jakoś szczególnie. Jest zadbana i dla mnie bardzo atrakcyjna. Wreszcie jest zupełnie nie w moim typie, przynajmniej w teorii. Odrzuca mnie od dziewczyn w stylu lekko dyskotekowym - usta pomalowane tą taką bardzo jasną, praktycznie białą szminką, białe spodnie, mocny makijaż. Dziewczyna ma małe piersi, a mimo to na samą myśl o nich dostaję najmocniejszej erekcji. Rzuciłbym wszystko by ją posiąść. Miał ktoś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakies szczegóły?
spotkałeś odpowiednie DNA, mielibyście razem wspaniałe, piękne i zdrowe dzieci kochany :classic_cool: to instynkt mój drogi, instynkt;) bierz się do bzykanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a se piszee
mamy tak ) ..i co z tego a moze Ona zajeta i wtedy klops(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziattttttttttttttttt
a jakies szczegóły?-jakiego bzykanka?.On nawet jej nie zna,tylko z widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowy detektyw
Jak będę miał okazję to pewnie tak zrobię ;P Bo już niewiele dłużej wytrzymam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhkjhkjjkj
Ja też tak miałem, i teraz spotykam sie z taką kobietą. Jest jedna wada takiego związku, nie chce się wychodzić z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowy detektyw
Widuję ją tylko przelotnie, ale znalazłem ją na naszej klasie. Zdaje się nie ma nikogo. Ale i tak nie jestem przekonany czy ona w ogóle byłaby zainteresowana. Dyskoteki to raczej nie mój świat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowy detektyw
hhkjhkjjkj: Z perspektywy kogoś, kto czegoś takiego nie doświadczył, raczej nie jest to wada ;P Ta dziewczyna tak mocno na mnie działa... Jeśli porównam tą chemię do moich poprzednich dziewczyn, mogę wręcz powiedzieć, że tamte w ogóle mnie nie podniecały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowy detektyw
Nie zamierzam. No proszę Cię. Na nk pewnie do niej co jakiś czas jakieś psychole wypisują (jak do każdej w miarę fajnej dziewczyny), nie mam zamiaru być jednym z nich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Szalona.
też tak mam z takim jednym, ale my się nie lubimy nawet:P to takie pożądanie, że chciałoby się tu i teraz bez względu na wszystko... przypuszczam, że sex byłby nieziemski:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluvya
Ja tak miałam raz, jak go zobaczyłam raz to wszystko stanelo w miejscu, nie moglismy oczu od siebie oderwac, niesamowite przezycie ! Lepiej bierz sie za nia bo moze byc tak ze stracisz ostatnia szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowy detektyw
Porozmawiam, ale pewnie i tak nie mam szans u niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie
tylko chodzi o faceta. Żaden na mnie tak nie działa jak on, po prostu sztywnieją mi kolana, trzęsą mi się ręce jak go widzę.i trwa to i trwa. Też go znalazłam na facebooku, ale wielki ze mnie tchórz i nie napiszę do niego nigdy :-( Tobie Autorze radzę, abyś do niej napisał, że znasz ją z widzenia i takie tam. Spróbuj, co masz do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odważnych świat należy
a kobiety takich lubią, a jak ci się uda zrobić jej orgazm, masz wszystko co ci się tylko zamarzy, sprawdzone und wypraktykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomoreforest
ej a moze napiszesz jak ci sie uda/nie uda, co ? : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowy detektyw
w sumie takie pożądanie to czułem tylko do Krzyska Ibisza jakieś 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalam takiego
co tak na mnie dzialal. Cieklo mi po nogach jak go widzialam . krazylam kolo niego jak satelita pol roku jakies ale nigdy za blisko nie podeszlam. Wiedzialam ze to byloby samobojstwo. Facet byl religijny , nosil krzyzyk i mial jakies takie moralne zawziecie, nie znosil u kobiet inicjatywy, czulam sie jak szmata , ze w ogole myslalm o seksie z nim. no i w koncu odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoCin
No jak zwierzęta.... -.-' Uleganie instynktom to jedna z najgorszych cech, które człowiek może posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mialam jak nigdy w zyciu..a jak go zaczelam bkuzej poznawac to mi przeszlo...no i sie okazal klamca co mial narzeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×