Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Zaczynam mieć podejrzenie że tekst "sama nie wiem czego chcę

Polecane posty

to zwykła ściema, coś jak tekst "boli mnie głowa". Tak na odwal. Był dzisiaj reportaż na dwójce o wyborach mini miss polski 9-latek i te dziewczynki doskonale wiedziały czego chcą, głównie być modelkami, mieć kupę kasy i za dużo się nie narobić. Takie małe kobietki. A zatem 20 letnie dziewczyny doskonale wiedzą czego chcą, są wyrachowane i przebiegłe i walą ściemę w postaci ww. tekstu, że nie wiedzą niby czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiesamabycwsylwka
nie masz innych przemyslen w posylwestrowy poranek? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
mnie to nie rusza, po prostu zostały tak wychowane, tak było zawsze, tylko, że tego rodzaju wyrachowanie, pewność siebie, maskowano, bo nie była w dobrym tonie na dodatek kultura masowa promuje i przekonuje, do najprymitywniejszych postaw i ambicji, co również kiedyś było trochę spychane poza główny nurt dobry przykład to zawód, kariera modelki modelka niczego nie potrafi, poza łażeniem tam i z powrotem, kręceniem tyłkiem, umiejętnym prezentowaniem swoich rzeczywistych, czy urojonych wdzięków i to już wszystko, czyli jak sama wręcz nazwa wskazuje - model - czyli coś, w tym wypadku ktoś (ktoś? :D) prezentujący, będący wizualnym wzorem skoro wizualnym to bez znaczenia, co ma w środku, lub im mniej ma rozumu, zdolności do refleksji, szacunku do samej siebie, tym lepiej, bo będzie w tej prymitywnej profesji czuła się dobrze, czasem tylko coś zazgrzyta, gdy ktoś zada zbyt trudne pytanie ale modelka, to jest ktoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerość to w słowniku pod s chyba jedynie a "sama nie wiem czego chce" wydaje mi się, że jest coś jakby maskowaniem kurewskiego charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
szczerość z definicji jest niebezpieczna osoby wyrachowane wiedzą o tym bardzo dobrze i nigdy nie są szczere, jednak bardzo głośno krzyczą, jak brzydzą się kłamstwem i cenią wartości moralne wiedzą dobrze, że ludźmi można manipulować, ładna buzia plus ładne słowa = powodzenie w pięknej twarzy tak chętnie widzi się dobro na brzydką to nawet spojrzeć się nie chce, co dopiero szukać dobra, szczerości :D szczerość nie ma wysokich notowań na giełdzie walorów moralnych tego świata i nie należy żyć złudzeniami, szczerym można być jedynie wobec wybranych, sprawdzonych osób inaczej za swoją szczerość zapłacimy wysoką cenę, proporcjonalną do jej zakresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst " nie wiem czego chce" słyszany z ust kobiet wcale nie jest jakimś kamuflażem z ich strony...bo one często nie wiedzą czego chcą. Wpływ na to ma specyficzne działanie mózgu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
mystery podejrzewam Cię o mizogninizm, przecież nieszczerość, wyrachowanie, nie jest domeną kobiet, płeć nie ma tutaj znaczenia nieszczerzy i podli, także są mężczyźni, wobec kobiet i wobec samych siebie należy oceniać konkretną osobę, czasem grupę osób ale nie płeć :D to jest po prostu śmieszne często jest tak, że osoby o radykalnym poglądzie, czują sie skrzywdzone, bo ileś razy spotkały się z podłością, nieszczerością itp, wobec siebie potem taki człowiek, nie potrafi sobie wyobrazić, że po świecie chodzą także inne kobiety, inni mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
możliwe, że mężczyźni nie mówią tak, bo: 1/ zawsze chociaż jednego chcą :D 2/ nie wypada im tego mówić, bo istnieje silny kulturowy nakaz, aby mężczyzna "wiedział czego chce", inaczej przestaje być postrzegany jako męski ale mężczyźni także, nie wiedzą czego chcą, to widać gołym okiem, natomiast rzadko używają tej frazy jako wymówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni są mniej skomplikowani i stąd wypowiadane 'nie wiem', co często kobiety doprowadza do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
mertoro to nie jest prawda, kobiety ani nie są mniej skomplikowane, ani bardziej, to się rozkłada w miarę równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
to znaczy, są kobiety i mężczyźni skomplikowani i są kobiety i mężczyźni prostolinijni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy każdy musi wszystko wiedzieć? Zarówno wśród kobiet ,jak i mężczyzn są ludzie niezdecydowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizowa wegetacja
ja się spotkałam ze stwierdzneiem "SAM nie wiem czego chce", wiec nie tylko kobiety są wyrachowane i walą ściemę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
zimowa damo nie o to tutaj chodziło chociaż w jakiejś mierze i o to też, ale nie autorowi tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiet wypowiadają 'nie wiem czego chcę', bo mają natłok myśli i z tego zagmatwania już same nie wiedzą czego chcą:) Facet mówiąc 'nie wiem', najczęściej nie wie bo o tym nie myślał, gdy przemyśli sprawę, to będzie wiedział.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizowa wegetacja
a niby takie to prawdomówne i prostolinijne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiecie co chcecie kiedy mówicie że nie wiecie co chcecie, czy nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
mertoro gratuluję gruntownej wiedzy o kobietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet mówiąc 'nie wiem', najczęściej nie wie bo o tym nie myślał, gdy przemyśli sprawę, to będzie wiedział." ale facet nie mówi w takiej sytuacji że "nie wiem czego chcę" tylko "nie wiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizowa wegetacja
Mertoro mówisz, że gdy przemysli sprawę to będzie wiedział???? ale nie powie, przynajmniej egzemplarz o którym mówię, nie powie, tylko będzie kręcił, że nie ma odpowedniej do takich rzomów atmosfery, że jest taki pokrecony, że lubi obrywac od zycia, itp., bedzie tak kręcił i manewrował faktami zeby tylko nie wziąć odpowiedzialności i być bez skazy, bo to kobiety sa zawistne i nie wiedzą czego chcą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
schizowa no cóż, jak widzisz, nie ma to jak generalizacja :D piszą jakby nigdy krętaczy płci męskiej nie widzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie jak kobieta mówi słowo SAMA ... to wiadomo już że dalszy ciąg tej składni będzie brzmial ...NIE WIEM CZEGO CHCĘ chyba nie ma innego zlepku słów tak oczywistego u kobiety kiedy zaczyna od słowa "sama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
mystery gadasz sam do siebie :D byle tylko potwierdzić swoją tezę czy bardzo się pomylę, gdy stwierdzę, że z kobietami ci "nie idzie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
widziałem ten filmik i niczego on nie wyjaśnia, jedynie ten kaznodzieja, żongluje stereotypami ale jeśli kto lubi, aby jego wiedza o świecie, ludziach składała z samych stereotypów, to filmik godny uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×