Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
weaaaa

jak szybko się odchudzić

Polecane posty

Gość juleczka145
Bieganie-na mnie podziałało bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu miesa nie jesz?musisz dostarczac bialko wec jak nie mieso to ryby,soja najlepsza dieta to MZ,nie jesc po 18nastej,ograniczyc tluszcze,smazone potrawy slodycze-wiadomo fast foody slodkie napoje-cola i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkawa
Według mnie nie warto "szybko" się odchudzać. Lepiej nastawić się na długofalowe działanie. jest to z pewnością zdrowsze i mniejszy jest ryzyko wystąpienia efektu jojo. Ja się zastanawiam czy nie podjąć się takiego programu na sto dni http://vimed.pl/100-dni/ Całkiem rozdąsane jest wybieranie jadłospisu na podstawie własnego kodu metabolicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
Teraz pośród tych wszystkich diet cud, rzeczywiście trudno się połapać. Ja zaufałem mojemu koledze, który sam zszedł z wagą minus 30 kilo, więc jakby nie było, miałem prawo mu uwierzyć:)) On był na diecie Równowagi Metabolicznej i też z tego teraz korzystam. Chodzę na spotkania motywacyjne (tu można się zarejestrować - www.klubrownowagi.pl ) już 7 tydzień i jest coraz lepiej, z tyg na tydz waga idzie w dół, a ja mogę stare ubrania z szafy powoli wyciągać.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczenia 3 razy dziennie i novoslim, ja tak schudłam ponad 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
novoslim jest super jak szybko trzeba schudnąc baaardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałąm Novoslim 2 lata temu i schudłam 9 kg wystarczy ograniczyć trochę kalorii i waga spada fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derixx
A ja zacząłem swoją przygodę z odchudzaniem odkąd trafiłem na artykuł https://adamed.expert/jakie-owoce-wspomagaja-odchudzanie/ poczytałem o tych owocach później trafiłem na artykuł o nawykach żywieniowych zacząłem wprowadzać powoli zmiany i wiecie co? Jeśli się chce to faktycznie mozna schudnac wiele zalezy od naszej psychiki i nastawienia jak sie okazalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka88
Nie ma szybkiej metody. Nawet mając pieniądze żeby mieć efekty trzeba czasu. Korzystam od pół roku z cateringu Przełom w odżywianiu i nie miałam od razu efektów, ale teraz widzę że opłacało się inwestować w catering nie tylko pieniądze. Zmiana odżywiania sprawiła, że nie tylko zaczynam chudnąć, ale przede wszystkim lepiej się czuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2021 o 18:01, bialamewaEwa napisał:

odchudzanie to proces, tego nie osiaga sie w jeden dzien dlatego szukam pomyslu na siebie.. moim problemem jest jedzenie, lubie ruch ale same cwiczenia to za malo, niestety na zadnej diecie nie wytrwalam dluzej niz 2 tyg slaba silna wola 😛 jakies pomysly?

a jakich diet próbowalas? bo wiesz odchudzanie to nie koniecznie ograniczenia i glodowki, to poporostu zmiana stylu jedzenia tak by po schudnieciu nie wrocic do wagi poczatkowej badz efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×