Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sasek

depilacja

Polecane posty

Gość sasek

mam powazny problem. zakupilem sobie ostatnio krem do depilacji dla mezczyzn bielenda vanity oraz krem po depilacji vitapelle (ktory ma zmiekczac wloski przy nastepnych odrostach oraz jest na podraznienia po depilacji). no ale nie oszukujmy sie nie spodziewalem sie po pierwszej depilacji ze odrasna miekkie leciutkie wloski, odroslo tam jak wiem ze odrasta zawsze czarne wloski... no i wlasnie depilowalem sie wczoraj wieczorem najpierw tym kremem (co prawda bylo ciezko bo po paru miechach bez to byly krzaki niezle, a dlatego po paru miesiacach z powodu uczucia ktore zaraz opisze.) potem wtarlem dokladnie krem po depilacji, no i dzisiaj juz wieczorem widac te male czarne cholerstwo. co robic?!? to naprawde jest powazne, bo to sa katusze. jestem wylaczony praktycznie z zycia bo obcieraja mnie w kroczu gdy chodze, czepiaja sie bielizny i no nic przez nie kompletnie nie chce mi sie robic. jak sie ostatnio depilowalem to trwalo to prawie przez tydzien. no nie moge sobie pozwolic na to zeby przez 2/3 czasu byc wylaczonym z zycia przez depilacje. a wiec prosze o pomoc!co robic?? moze mam nie porzucac depilacji bo najtrudniejsze sa poczatki i potem dzieki temu kremowi po depilacji i wogole bedzie dobrze? no cos musze z tym zrobic bo nie moge zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×