Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirella birella

Mąż wyrzucił mnie z domu!

Polecane posty

Gość mirella birella

Jesteśmy 3 miesiące po ślubie, mąż jeszcze nie dał mi meldunku, pokłóciłam się z nim oto i kopnęłam go w brzuch, zwyzywałam a on mnie popchnął ze schodów, po czym chwycił za wlosy i wyrzucił. Jestem wściekła, poszłam po swoich rodziców i poszłam z nimi na rozmowego do swojego męża ale nie otworzył nam drzwi i powiedział żebyśmy spierdalali. Jeszcze jego matka zadzwoniła do mnie i się bezczelnie śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy rok a ty znowu z ta
patologia :O jutro bedzie o pobicu tesciowej, za tydzien o bijatyce miedzy mezem a twoim ojcem, a za dwa tygodnie jakas inna rodzinna klotnia i rekoczyny :O nie jestes normalna dziewczyno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella birella
A po co na policję! Przecież nawet nie jestem w tym domu zameldowana. Mogłam już takie akcje odstawiac jakbym miała tam meldunek! A tak to on mnie wyrzucił i nie wiem nawet czy mam jakieś prawa żeby tam wrócic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka85
a po co chcesztam wracać??? po takim czyms???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia co czasami
dobrze że kompa masz przy sobie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella birella
kompa zdążyłam zabrac zanim mnie ze schodow popchnął to mi zycie uratowało sąsiad tez mnie popychał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella birella
A wiecie jaki on ma dom? Jakie ma pieniądze, jak ma bardzo zamożną rodziną! Tutaj jego matka-kobieta z pieniędzmi, wujek(stary kawaler nie posiadający własnej rodziny, swoje mieszkanie ma przekazac mojemu mężowi) i jego dziadkowie też posiadają kilka domów, firmę.) Miałabym z takiego faceta zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia co czasami
ta :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella birella
dlatego tez wujek i dziadek tez mnie popychają trzeba sie w życiu jakos ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywaczu przestań! Nikt mnie nie popycha! Poważnie piszę, ojciec mojego męża(mój mąż zna go od niedawna) również jest człowiekiem zamożnym. Mój mąż pochodzi z porządnej rodziny ale teraz wobec mnie zachował się jak łajdak, ja mu zamierzam to wybaczyc ale chciałabym żeby mnie przeprosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireIIa birelIa
jego ojciec tez mnie oczywiście popycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×