Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cóż zrobić mam

Co NAJLEPSZE na kaszel dla 2latka ??

Polecane posty

Gość cóż zrobić mam

Miał katar i kaszel, lekarz nie wiele stwierdził. Katar minął, a kaszel nadal mamy. JUż trzeci tydzień. Taki pół suchy, pół mokry, ciężko stwierdzić. Żadnej gorączki, apetyt jest i dziecko zachowuje sie jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszel to najprawdopodobniej pozostałośc po katarze, moze trwac i trwac. Spróbuj domowy syrop z cebuli, jak nie przejdzie to ambrosol. I Płucz jeszcze nosek, bo pewnie pozostałości kataru spływają po gardle. Mój tak ma od kiedy poszedł do przedszkola.... ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż zrobić mam
paula ja właśnie podawałam ambrosol. Jakoś nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawoslazowy sprawdzony corka mi z przerwami rok kaszlala w wieku 2-3 latek :( teraz ma 6 i jak zaczyna to od razu podaje i 2 dni po klopocie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chętnie się dowiem
Co to ten Syrop prawoslazowy ? Jaki to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mama
Vigvapo-rup,albo inna masc do nacierania.Oklepywnie pleckow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drosetux-u nas poprawa błyskawiczna! a prawoślaz hmm ja bym go brała raczej na ból gardła by osłonił trochę podrażnione gardło niz na kaszel,synowi kiedys przepisał lekarz ten syrop i nic nie pomogło a po 3 dniach byl juz w szpitalu z zapaleniem oskrzeli,wiec juz go nawet nie uzywamy,bo jest za słaby w działaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewanesaa
selaminka ooo! Jakie są objawy zapalenia oskrzeli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż zrobić mam
drosetux też jest na taki wykrztuśny kaszel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa ,,
Saleminka a twój synek nie jest czasem alergikiem ? Mój syn dostał kiedyś ten syrop prawoślazowy i po 2 dniach podawania od razu oskrzela :/ bezgorączkowo oczywiście (często u dzieci tak jest).Dzisiaj już wiem skąd ta reakcja, syn ma alergię na pyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa ,,
Autorko ja bym poszła,żeby lekarz tylko osłuchał dziecko. Grudzień był straszny jeśli chodzi o infekcje dużo dorosłuch i dzieci miało wirusa. Mocny katar i kaszel (bez temperatury) u pediatry mnóstwo dzieci chorych,w przedszkolu w grupie syna 5 dzieci (grupa ma 30 !!!) Ja byłam chora,3 moje koleżanki w pracy,mąż,syn (u niego najgorzej bo zapal oskrzeli) u mojej koleżanki z pracy też oskrzelami się skończyło. A najlepsze to,że byłam u lekarza z dzieckiem był zdrowy a dwa dni później już była masakra!!Myślałam,że się zakaszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż zrobić mam
własnie mój mały kaszle głównie rano, a w przychodni tyle chorowitków, że boje sie, iż coś innego złapie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyeywe
na kaszel najlepsze sa tabletki ziołowe o nazwie NEOAZARINA kup w aptece i podaj dziecku po pół rano i wieczorem, kaszel naprawde minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccoooo
te tabletki dla 2latka? PUKNIJ SIĘ W ŁEB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty sie puknij albo Nie wypowiadaj ,gwarantuje ze jakby lekarz kszal tabletki roxpuscic(bo skoro taka madra jestes to wiesz haha)to bys to zrobila bez pukniecia sie w leb!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe

Z mojej strony ogólnie nawet nie tylko przy inhalatorach, ale w ramach sprzętu medycznego mogę polecić firmę Sanity i jej propozycje, między innymi sprzęt taki jak ciśnieniomierze czy termometry. Jeśli chodzi o inhalatory mają ciekawe sprzęty dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×