Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evvka27

Wczoraj miałam do czynienia z naprawdę ogromnym penisem

Polecane posty

Gość gość
Odnosnie bolu w podbrzuszu. Mam 14cm i mialem kieys dziewczyne 154 wzorstu. Czulem koniec jej cipki fantastyczne to bylo! Jednak jak przedobrzylismy to narzekala na bol. Aczkolwiek moja zona obecna ma 174 wzrostu i cale szczescie tez ma waska nierozklekotana cipke! Nawet po dziecku i lekkim szyciu nie ma wielkiej roznicy! Jest jej dobrze orgazmy osiaga tez czasem mowi abym nie pchal do konca bo ja tam gdzies ukluje i to nieprzyjemne. Ale dzieki temu ze tam ja ukluje i jest nieprzyjemne wie ze nie ma co szukac wielkich k***sow! Dzieki temu jej pochwa jest normalna a nie rozpulchniona a w lozku ma swietnie a nie krwawienie i bole jak to niektore opowiadaly. Mialem do czynienia z wieloma kobietami. I te co mialy wielkie ptaki w sobie a moze ich duzo maja poluzowane cipki tak jakby cos tam bylo popsute np zwieracz przestal dzialac miesnie naciagniete nie wiem ale od razu takie rzucalem bo wiedzialem ze pierwszej krwi to ona nie byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dobrze piszesz, ja miałam tylko male ptaki i po ciazach dalej czuje mojego faceta 14 cm...od tylu szok tak boli..tez zauwazylam ze te co mialy duzych sa rozciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzy penis ladnie wyglada, mozna sie nim reka bawic ale co do penetracji najlepszy taki normalny 13-15 cm dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj pomarańczowa
Smof ja tam wolałabym ośmiornicę :D Dobra nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 18cm i piszę serio z tego co czytam to z niektórymi kobietami mógłbym mieć problem w seksie na szczęście była nie narzekała :p może zaliczała się do tych rozciągniętych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×