Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaalllaaa

MĘSKI KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO

Polecane posty

Gość aaalllaaa

KTÓRA Z WAS PRZECHODZIŁA LUB PRZECHODZI KRYZYS SWOJEGO PARTNERA? JAK SIĘ OBJAWIA I JAK DŁUGO TRWA? DZIĘKI ZA INFO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryyku
będzie kupował szampony na łysienie i oglądał się za laskami w wieku swojej córki. przykre dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy i każda na tym forum ma kryzys, poczytaj sobie tytuły tematów np." życie zaczyna się po czterdziestce " itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...,
kryzys sie bierze tylko stąd , ze wlasna kobieta nie dba o meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Botox
zaczyna rozumiec, ze tak wlasciwie to nie potrzebuje kobiety, zeby byc szczesliwym bo ciagla potrzeba seksu juz tak go nie gnebi ja dawniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaa
mój mąż. w ciągu kilku miesięcy nauczył się : jeździć na rolkach, pływać na desce, jeździć na nartach i zapowiada kolejne hobby. Jakby go coś opetalo i mimo że zna biegle niemiecki i b.dobrze angielski zaczął chodzić na kurs zaawansowanego angielskiego.Kiedyś tylko pływał 2x na tydzień. Czy to może być początek kryzysu wieku średniego? Ma 36 lat, 14 lat po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arystokratka z Wlkp.
36 lat- wiek średni ???? chyba cie porąbało kobieto hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny Zdzichu
do "aaalllaa" ...sprawdz na wszelki wypadek kotku z kim on to wszystko robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny Zdzichu
a teraz do pytania! powiem tak... kryzys faceta po 40 objawia sie tym, ze nagle, kolezanki z pracy, siasiadki albo zony kolegow przewyzszaja jego wlasna zone we wszystkicm co tylko moze on sobie wyobrazic. To jest jak nieuleczalna choroba, ktora mozna wyleczyc u niektorych tylko jednym, malym romansikiem, ktory w 90% konczy sie dziecinnym rozczarowaniem i wielkim powrotem "wielkiego kochanka" czyli malego czlowieczka na kolanach do swojej zony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacze do gazu
gdybym w wieku 36 lat była 14 lat po ślubie to też bym miała kryzys :O Ten gosciu nie ma kryzysu wieku średniego (niby jak, w tym wieku ?) On po prostu nadrabia to, czego nie robił kiedy był bardzo młody. I po chooja tak szybko gnać przed ołtarz ? Nigdy tego nie zrozumiem, serio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaaa
14 lat po ślubie z tym że pierwsze 6lat szalelismy,bo nie mieliśmy dzieci - imprezy,koncerty,wyjazdy.Mieliśmy czas na rozwijanie swoich hobby choć nie na wszystkie kasę. Czytałam że kryzys nie u wszystkich objawia się tak samo i w tym samym czasie. Niekoniecznie musi zacząć się w wieku 40lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacze do gazu
to co, że szaleliście przez 6 lat ? Ale pokombinować z innymi babkami nie mógł, od wczesnej młodości jedna baba koło doopy. Nic dziwnego, że chce czegoś nowego spróbować. Jeszcze ma szansę, w końcu to ciągle młody byczek jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacze do gazu
zresztą, chajtnął się kiedy miał 22 lata, przestał szaleć w wieku 28 lat, od 8 lat nuuuda i ciągle ta sama baba, a krew jeszcze gorąca...kiedy ma sobie odbić te ostatnie 8 lat, jak nie teraz ? Za kolejnych 8 lat będzie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallla
każdy swoją miarą mierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacze do gazu
nie swoją miarą tylko takie są fakty. Zaciągać 22 letniego gówniarza do UC, to kręcić sobie bicz na własną doopę i zapewnić sobie rozwód przed 40tką najpóźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallla
miał 21 lat -ślubie w grudniu :-)):-)):-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacze do gazu
ciekawe czy będziesz się tak uśmiechać jak cie kopnie w cztery litery i odjedzie na tych wrotkach w siną dal :D Czego mu zresztą szczerze życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaDziołcha24
gadacie ! obojetnie w jakim wieku sie hajtnąć to po 10 latach przjdzie krzs uswiadamiaja sobie tac faceci,że maja ostatnie lata młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallla
on mnie zaciągnął- a do tego jestem starsza i wyszalalam się przed ślubem. Ja dochcę wiedzieć czy to kryzys go dopada już czy to jeszcze nie to. Na rozwódł się nie zanosi i nie z powodu daty ślubu ludzie się rozstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallla
a uśmiechać się będę bo takich dobrych wróżb słucham od lat 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty palacz ! ty nie badz taki hop !! do przodu!! bo jeszcze niue wiesz jak ci w dekiel walnie!? Chociaz ja tez doszukiwala bym sie drugiego dna, takiego postepowania Twojego meza...mysle ze on nie robi tego dla siebie! on chce blysnac przed kims albo raczej przed "jakas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallla
samosia- niby drugie dno ale na narty chodzi że szwagrem na rolki z córką a na desce pływa gdy jesteśmy na wakacjach. Nigdy się nie spóźnia,nie zaczął przesadnie dbać o siebie. Nigdy mi nie dał żadnych powodów do zazdrości choć podoba się kobietom a to mnie kręci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacze do gazu
mam nadzieję, że się w stosownym czasie ocknę jakby co -czy tam walnie mi na dakiel jak to pięknie nazywasz. Czyli, że co ? Masz problem z tym, że młody facet jest aktywny i nie siedzie na doopie przed telewizorem ? A ty już co ? W papuciach siedzisz i szaliki dziergasz na drutach ? :O Młody jest, to żyje. Serio, chyba ci na dekiel bije :D On cie zaciągnął powiadasz. Możliwe, młody był i głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallla
nie mam problemu że sobie zajęcie znalazł tylko wiele słyszał mitów i pytam doświadczonych A ty Palacz już po czy przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallla
ja nic o Twoim deklu nie pisałam choć powinnam bo ci testosteron na mózg wali.co robisz na babskim forum? Pewnie się życia z netu uczysz albo może właśnie rozwodzisz się .Ja z kobitek pytałam o uchwyty doświadczenia. facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacze do gazu
a tobie mężulo pewnie już dawno komina nie przeczyścił skoro taki zajęty ? Zal ci doopę ściska, że jest jeszcze młody i aktywny i nie chce starej raszpli pukać ? Trudno. Twój wybór, było się brać za rowieśnika to byście razem te szaliki dziergali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallla
żal mi cię a o takiej raszpli jak ja to nawet pomarzyć nie możesz. Biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dzieciaczki,ze każdy men to przechodzi jak mu stuknie 40 lat.Jedni potrafią się opanować inni nie.Więc naleze do tych pierwszych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku obchodzę z żoną 50 lat pożycia małżeńskiego i nigdy nie zdradziłem żony!!!!Pokażcie mi tutaj takiego?Dobijam z latami do 73 roku w tym roku:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×