Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No to drogie Moje Panie.. zaszlam w ciaze od 2 godzin nie moge uwierzyc :) robilam az 4 testy dzisiaj! i wszystkie pozytywne. JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIII:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapuszka
gratuluje a ile masz lat jesli mozna wiedziec? i ile czasu sie staralas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapuszka
młoda jesteś:) ja mam 24 i tak sie waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapuszka
oczywiscie nie krytykuje raczej zazdroszczę...ja bym chciala ale boje sie ze sobie nie poradze:/ koncze dopiero studia nie mam pracy.....i raczej nic mi z nieba nie kapnie bede musiala sama zapracowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapuszka Tez sie wahalam ale uwierz gdy zobaczylam te testy to sie rozplakalam ze szczescia :) do tej pory nie moge uwierzyc w koncu to pierwsza ciaza w Moim zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynazwawki
właśnie,napisz masz męża czy chłopaka:)? pracujesz gdzieś, czy na razie nie? gdzie mieszkacie:)? kurde, chciałabym aby mnie było w wieku 22 lat stać na dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marynazwawki Hej, Mam narzeczonego od roku :) Obecnie pracuje jako sekretarka w [ Angli] dosc daleko wiem... mieszkamy razem od paru miesiecy udalo nam sie wynajac male mieszkanko.. ale teraz Mój partner bedzie sie staral o cos wiekszego :) On równiez pracuje jezdzi na wózku widlowym :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynazwawki
a ciąża rozumiem planowana:)? wolisz syna czy córeczkę?? zazdroszczę, naprawdę:)) ja też chcę wyjechać, jednak dopiero za 2 lata. jak sobie radzicie? gdzie dokładniej mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynazwawki
a ciąża rozumiem planowana:)? wolisz syna czy córeczkę?? zazdroszczę, naprawdę:)) ja też chcę wyjechać, jednak dopiero za 2 lata. jak sobie radzicie? gdzie dokładniej mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czywiscie ze planowana ciagle chcielismy bobaska az w koncu sie udalo, mieszkam w Leeds . Bardzo bym chciala synka bo latwiejsze zycie ma chlopiec. Ale sobie tak mysle ze obojetne co wazne aby bylo zdrowe. A skoro chcesz tez bobaska to dlaczego nie chcesz ? masz partnera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynazwawki
nie mam partnera obecnie:( rozstałam się tydzień temu druga rzecz- mam 19 lat:) trzecia rzecz, mam 2 lata szkoły przed sobą jeśli w ciągu tych 2 lat ktoś się "napatoczy"- wyjadę i może coś się uda:)) a dziecka chcę bardzo, nerwy mi się szarpią już, nie mogę o niczym innym myśleć:( a no i ważne pytanie-czy partner już wie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynazwawki
ps też wolałabym chłopca. aczkolwiek jeśli kiedyś trafię na córeczkę- nie obrażę się wcale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem wie... Gdy wrócil wczoraj z Pracy usiadlam i mu powiedzialam , bardzo sie ucieszyl ze zostanie Tata.. Wiesz co ja tez czesto ciagle myslalam o dzieciach wszystkie Moje kolezanki juz maja dzieci oczywiscie te z ( Polski) ale One to juz w 17 roku zachodzily w ciaze Ja jestem chyba najstarsza i ostatnia z Kolazanek która urodzi teraz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×