Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Mamusie z Malborka :) . . . . .

Polecane posty

Witam. Jestem mamą trójeczki dzieciaczków :). Mam prawie 24 latka. Jestem z Malborka. Czy jest tutaj jakaś mama z Malborka??? Poznamy się, popiszemy, wymienimy się doświadczeniami :). Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
Ja co prawda nie jestem z Malborka, ale tez z Pomorza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
I rowniez, jak ty, mam 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
Jestem z Gdanska, mam 36 lat i dzieciaki w wieku 4l, 2l i 3m, a pochodze z Kolobrzegu, natomiast moj tz z Elblazkowa. :) Jak wam sie zyje w Malborku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
Fabiankowa, dalej na Pomorzu, czy definitywnie porzucilas ten region? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska na zakupach to mamy dziciaczki w podobnym wieku bo moje to są w wieku- 5 lat, prawie 3 i mała konczy 16 stycznia 4 miesiące. Żyje mi sie w miare dobrze w Malborku, nie narzekam :). A ja mam jak juz pisałam prawie 24 lata, urodziny mam dokładnie 21 stycznia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
Ano wlasnie zauwazylam, ze w podobnym. Moje beda mialy po 5 i 3 lata co prawda blizej konca tego roku niz poczatku, ale najmlodsze to prawie rowiesnik twojego - jest z konca wrzesnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tczew
Ja mam dwie córeczki 5 i 3 latka(18 lutego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Marika urodziła się 16 września 2010 :). Jakby ktoś chciał to mój nr gg- 2659310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
Nie mam ani nie korzystam z gg, za to moge pogadac tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepsko sie coś dzisiaj czuje :(, głowa mnie bolii brzuch. Chyba okres się zbliża cos czuje. Mała jak zasneła wczoraj o 23.30 to obudziła się o 7.30 wypiła trochę mleczka i dalej poszła spać. Dominika i Krystan bawią się a mi sie nic dzisiaj nie chce. A co tam u was słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelooo;] nie opusciłam pomorza, teraz napawam sie widokiem morza.;] Gdańsk;] o wlasnie baczek usnał... ;] kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
Kamilka, to wez cos przeciwbolowego. Jesli karmisz, to Apap albo Panadol beda okej. Naprawde nie ma co sie meczyc. Do tego, sladem Fabiankowej, walnij sobie jakas smaczna kawke i zobaczysz, ze od razu wroci ci chec do zycia i szalenstw. ;) Fabiankowa, no tak wlasnie myslalam. :P To morze chyba uzaleznia. Faktycznie, nie latwo stad odejsc. To milego drogie panie! Odezwe sie wieczorem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam już jakiś ibuprom sprint caps, to jakis lek rzeciwbólowy i jakoś nie działa :(. Kawy nie pije wogóle bo jakoś nie lubie. A mała znowu marudzi mi i ślini sie jak buldog mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
A czytalas ulotke czy mozesz go zazywac karmiac piersia? Z tego co kojarze to ibuprofen nie jest bezpieczny dla niemowlat na cycu... Mam nadzieje, ze juz troche lepiej sie czujesz. My wlasnie wrocilismy z Ikei ...potwornie zmeczeni. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę :). Nie karmie małej piersią, daje jej mleko modyfikowane Babydream z dodatkiem kleiku ryżowego. Muszę isć do jakiegość lekarza bo od kiedy byłam z małą w ciąży i po jej urodzeniu boli mnie kręgołup jak nie wiem co :(. Czasami mi tabletki nie pomagają :(. Muszę położyć spać dzieci i jeszcze troche posprzątać, żeby na jutro było czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski na zakupach
My tez lubimy to mleko :) ale najmlodsze jest jeszcze na piersi. Wczesnie zaczelas je zageszczac. Od ktorego miesiaca dajesz kleik? Ja zawsze czekam do 4-6m. Idz, idz koniecznie do tego lekarza. Niech wystawi ci skierowanie do ortopedy. Albo pojdz do prywarnego ortopedy bez zadnego skierowania i czekania na zapis. Z srodkow przeciwbolowych najskuteczniejszy z jakimi mialam dotychczas doczynienia okazal sie Nurofen Forte (400 mg ibuprofenu) - to taka praktyczna informacja na przyszlosc, gdyby inne srodki zawiodly. Dla mnie najlepszy, takze moge z czystm sercem polecic (z tym, ze nie powinno sie go zazywac w okresie ciazy i karmienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :). Moja mała ładnie dzisiaj spała, jak zasneła o 23.30 to obudziła się o 9 rano :). Teraz sobie leży na łóżku i gaworzy :). Pozostała dwójka też obudziła sie coś koło 9 rano czyli nawet sobie pospałam dzisiaj. Brzuch mnie już jakoś dzisiaj nie boli całe szczęście :). Dzieci oglądają bajki a ja muszę za chwilę pościelić łóżko. Daje małej kleik od kiedy skończyła 2 miesiące. Ładnie pije mleko z tym kleikiem i nie ma problemów trawiennych całe szczęście :). Co do skierowania to masz racje muszę iść, bo może to się okazać coś poważnego a tego raczej nie chce, lepiej zacząć leczyć niż żeby potem jeszcze gorzej bolało. Ja biore na ten mój ból kręgosłupa ketonal albo nurofen forte. A i wczoraj wieczorem mierzyłam moją małą i ma 68 cm długości :), jak się urodziła to miała 57 cm, czyli przez 3 i pół miesiąca urosła 11 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinna
Ja jestem z okolic Elbląga:) Pozdrawiam Malbork:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinna witam serdecznie :). Napisz coś o sobie, ile masz lat, w jakim wieku masz dzieci, jak sobie radzisz ogólnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinna
No cóż tu dużo mówić... 2 miesiące temu zostałam mamą mojego kochanego synka:) Jestem młodą mamą bo mam 20 lat. Muszę powiedzieć że pierwszy miesiąc był baardzo ciężki, zupełnie nie wiedziałam co i kiedy mój maluszek ode mnie chce, w jaki sposób mam go kąpać itp. Ale teraz jest już o wiele lepiej i myślę że oboje już jesteśmy zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze dziecko urodziłam ja miałam 18 lat, byłam młodsza od ciebie i też na początku nie dawałam sobie z mała rady. Teraz mam 23 lata, prawie 24 ;) i mam już troje dzieciaczków. To gratujuję ci a jak dzidziuś ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinna
Trójeczkę? Oj no to moje gratulacje:) Miałaś jakąś pomoc ze strony rodziny czy sama sobie radziłaś z pierwszym maluszkiem? Bo mi nie miał kto podpowiedzieć jak radzić sobie z maluszkiem nie wspominając nawet o paniach w szpitalu :/ A moj szkrab ma na imię Szymon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam troje dzieci :). Najstarsza Dominika ma 5 lat, urodziła się 28 września 2005 r., potem jest Krystian ma prawie 3 latka, urodził się 21 lutego 2008 r., i najmłodsza Marika kończy 4 miesiące 16 stycznia a urodziła się 16 września 2010 :). Jak urodziłam moja Dominikę to mama mi pomagała przy jej kąpaniu a tak to musiałam sama wszystko przy niej robić. Teraz od ponad roku mieszkam na wynejętym mieszkaniu i musze sobie sama dawac rade. Ale nie jest tak zle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermaveel - pierwsza aplikacja wspomagająca leczenie AZS u dzieci Osobiście polecam, mój syn jest zadowolony. Pielęgnacja dziecka z AZS jest uciążliwa, jest związana nie tylko z koniecznością wsmarowywania leków, nierzadko w dużo obszary skóry, ale również z koniecznością bycia w prowadzonej terapii niezwykle systematycznym i dokładnym. Ponadto sama czynność wsmarowywania maści jest dość kłopotliwa. Dziecko musi być kilka razy dziennie rozbierane do zabiegu smarowania kolejnym lekiem i aby w ogóle uzyskać chęć współpracy dziecka przy terapii, należy z podawania leku uczynić rodzinny rytuał, wpisać go na stałe w plan codziennych czynności. Rozwiązaniem zaproponowanym firmie Heel Polska przez Greytree był projekt, a w następstwie jego akceptacji, wykonanie aplikacji wspierającej rodzica w leczeniu AZS u dzieci: Aplikacji Dermaveel i brand hero kameleon Derek. Tu wideo prezentacja aplikacji: https://www.youtube.com/watch?v=9PmtUrk9CXo&feature=youtu.be To link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.heel&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam informacje o aplikacji Dermaveel :) Niejednokrotnie dzięki niej opanowałam sytuacje przy pielęgnacji mojego syna z AZS. On po prostu ma dość tego ciągłego smarowania i buntuje się. Aplikacja go zajmuje na kilka minut, a ja w tym czasie ekspresem go smaruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka56
Cześć, chętnie się z tobą spotkam :) Może w Karczmie Zamczysko? Mają tam na prawdę pyszne obiady, nasze dzieci też będą miały się gdzie bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×