Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

A tak sobie średnio. Śpiąca jestem i głowa mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dokladnie tak samo miałem wczoraj ale współczuje :) I wysyłam 🌼 dla poprawienia nastroju :) A jak pogoda u Ciebie ? Zapewno tak samo gorąco jak umnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z tego wszystkiego pójdę zaraz spać. Właśnie zaczęło padać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A też jakoś leci :) Gorący dzień dzisiaj był a teraz zapowiada sie burzliwa noc bo coś zaczyna grzmieć na zewnatrz, ale dobrze przynajmniej sie oczysci powietrze i bedzie troszeczke orzeźwienia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Mary no ale jesli jesteś zmeczona to trzeba odpocząć, ja wczoraj jak wylaczylem kompa to odrazu padlem na łożko i zasnalem w dwie minuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym tak chciała, bo zazwyczaj mam problem z zaśnięciem. Mam nadzieje że jutro będę czuła się lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne ale przez ostatnie dwa dni spałem bardzo dobrze i ani razu nie wstałem w nocy :) Już u mnie leje :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj w ogóle nie mogłam zasnąć, dlatego mam nadzieje że dziś będzie lepiej, tym bardziej że w końcu jest czym oddychać:) Całą noc może padać...ale jutro niech wyjdzie słoneczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest tak po całym, gorącym dniu wejsc pod zimny prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co pracy nie piszę tylko samą koncepcję, czyli m.in. o czym chce pisać...ale niestety babka odrzuciła to co sobie wymyśliłam i muszę o czym innym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli całą koncepcje szlak trafił :o To sporo pracy jeszcze przed Tobą widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, w sumie teraz już będzie trzecia do napisania:O Mam nadzieje że już ostatnia. No nic, uciekam spać, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×