Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Dziekuje u mnie leci pomalu , ale do przodu :) Moze z Deadmanem uda nam sie wybic Ci te rzeczy z glowy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie że Wszytko u Was oki przynajmniej mam z kogo czerpać pozytywną energie :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywna energie to nie ode mnie, bo ledwie mi jej starcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ładuje akumulatory jezdzac na rowerze, ogladajac wrestling und odziwo pracujac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazjo jak ja znam dobrze ten ból :):( Ale chyba Tobie nie pomoge niestety bo sam nie wiem jak rozwiazac swoj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek, jakieś pomysły?:) Deadman, gorzej chyba być nie może...nie zaryzykujesz to się nie przekonasz...nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam, nie wyszło, teraz się czuje paskudnie jak nigdy, ale i tak nie żałuje;) a w Twoim przypadku Deadman na pewno by tak źle nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, moze boje sie powrotu sytuacji z poprzednia dziewczyna, moze dlatego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman z tego co rozumiem jest dziewczyna , ale nie masz odwagi zagadac ? Ejjj jak nie zaryzykujesz to sie nie dowiesz , a noz wyjdzie i bedziecie szczesliwi , jak nie podejmiesz proby to bedziesz zalowal do konca zycia i myslam "A moze gdybym..." Wiem co mowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poprzednią też jakoś zapoznałeś, więc i tą możesz. Właśnie tak sobie pomyślałam że ja chyba nigdy nie czułam się zakochana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary powiem Tobie tak szczerze że ta cala akcja z poprzednia dziewczyna jest troszke bardziej skomplikowana i nie do konca ja wyszedlem z inicjatywa ale bylo minelo i moze i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mi też na dniach minęło 2 lata od rozstania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ciesze ze mi przeszla teksnota za byla a meczylem sie z tym dlugo i chyba za dlugo, w sumie moze i mam moze jakis setyment do Niej bo wkoncu z nia bylem ale jesli chodzi o jakis powrot to nie ma mowy to juz inny swiat :) Teraz bym chcial wkoncy zaznac spokoju i stabilizacji ale coz najwidoczniej jeszcze musze sie pomeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Mary jaki prezent mi ona zrobila i to w dzien dziecka :) Hehe Mary my to chyba mamy ze soba wiele wspolnego widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widzę że co i rusz jakieś podobieństwa:P Może to był najlepszy prezent jaki mogła dla Ciebie zrobić:) Skoro nie jesteście razem to znaczy że to nie było to. A w ogóle jaki staż mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman Ty tak nie mów, że musisz się pomęczyć tylko spróbuj z tą dziewczyną w końcu, bo jak nie to tu zaraz danonek zabierze Mary i Sebastosa i pojedziemy Cię zmotywować osobiście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka miesiecy :) To dawajcie czekam z nieciepliwoscia ale tak 3 vs 1 to nie fair :D😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×